У Чемеровецькому районі в пацієнта, який лежав у райлікарні, виявили коронавірус

На ранок 16 квітня на території Хмельницької області зареєстровано захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 методом ПЛР у 38 людей, у тому числі у 2 дітей та 14 медпрацівників.

Як повідомив перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш під час нинішнього онлайн-брифінгу, новим інфікованим виявився пацієнтнт 1953 р.н., який лежав у Чемеровецькій райлікані, де стався спалах захворювання серед медпрацівників. Його стан задовільний, він перебуває на амбулаторному лікуванні.

Крім цього, отримано результати щодо 88 ПЛР-тестів, відібраних у хворих і медпрацівників Чемеровецької ЦРЛ. Лише в одного підтвердився позитивний результат. У роботі лабораторного центру знаходиться 280 ПЛР-тестів.

Загальна кількість медиків, які захворіли в області на COVID-19, становить 14 осіб (з них 8 медиків Чемеровецької ЦРЛ), з них, 1 особа одужала, 1 померла, 1 особа знаходиться на лікуванні в медичному закладі, решта на амбулаторному лікуванні.

Як писав НГП, 14 квітня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила ряд заходів після виявлення COVID-19 у 8 медиків Чемеровецької ЦРЛ:

  • припинити госпіталізацію хворих в Чемеровецьку ЦРЛ та здійснювати маршрутизацію хворих до Кам’янець-Подільської міської лікарні і Городоцької ЦРЛ за принципом територіальної доцільності;
  • посилити протиепідемічний режим в Чемеровецькій ЦРЛ при доліковуванні хворих, які перебувають на лікуванні з активним спостереженням за станом здоров’я не менше 14 днів;
  • забезпечити медичне амбулаторне спостереження за контактними особами з числа медичного персоналу Чемеровецької ЦРЛ, особливо за тими, що перебувають на самоізоляції з позитивним результатом ПЛР-тестів та здійснити інші заходи;
  • до 17 квітня провести ПЛР-тестування хворих та медичного персоналу Чемеровецької ЦРЛ.

Також на території Чемеровецького району заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, усіх форм власності, крім торгівлі пальним, лікарськими засобами та медичним приладдям з 20:00 годин 17 квітня 2020 року до 24:00 години 20 квітня 2020 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Доигрались колхозники в немытые руки.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.