У Хмельницькому на Великдень біля кожної церкви чергуватиме по 4 правоохоронці. Вірян не пускатимуть на територію культових споруд

У Хмельницькому на Великдень біля кожної церкви чергуватиме по 4 правоохоронці, які слідкуватимуть за дотриманням карантинних заходів.

Про це сьогодні повідомив заступник мера керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації Володимир Гончарук під час онлайн-брифінгу.

За його словами, у середу відбулася зустріч міської влади з представниками всіх релігійних конфесій. Учасники зібрання одностайно погодилися про необхідність зменшити соціальний контакт під час святкування Великодня.

“Усі священики закликатимуть своїх віруючих залишатися вдома і дивтися онлайн-трансляції богослужінь. Наразі є домовленості з місцевими телеканалами про показ богослужінь Православної церкви України і Української греко-католицької церкви. Аналогічний запит надійшов від Української православної церкви Московського патріархату”, – зазначив віце-мер.

Гончарук додав, що під час церкових служб у храмах можуть перебувати не більше 10 людей. Що стосується святкових богослужінь, то двері храмів будуть закритими і на територію церков не запускатимуть людей.

“Біля кожної церкви чергуватимуть правоохороні органи і закликатимуть людей, котрі прийдуть освячувати кошики, повертатися додому і там прийняти духовне освячення через онлайн-трансляції. Усі заходи вживатимуться, щоб недопустити повторних спесків хвороби”, – пояснив посадовець.

На цю ж тему читайте публікацію НГП “Великдень без торгівлі і транспорту. Влада Хмельниччини ухвалила нові обмеження“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Разорвут…

  2. Каждому правоохранителю по огнемёту! Религиозных фанатиков надо разгонять иначе вирус всех одолеет.

  3. ПЦУшний і грекокатолицький сморід нехий симчишин дивиться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.