Вартість будівництва НВК на Озерній перевалила за 200 млн грн

Кошторис будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 у Хмельницькому збільшився до 204 млн 203 тис. грн.

Про це свідчить розпорядження голови ОДА Дмитра Габінета від 10 квітня.

Таким чином, І черга будівництва (ясла-садочок) становить 53 млн 857,9 тис. грн, ІІ черга будівництва (початкова школа) – 150,3 млн грн.

Підставою для корегування кошторису став експертний звіт щодо розгляду проектної документації ДП “Укрдержбудекспертиза” (Київ) від 6 квітня 2020 року.

Як писав НГП, у березні мер Олександр Симчишин заявив, що наразі призупинені будівельні робити НВК на вулиці Залізняка, 32. Зокрема, розірваний договір з підрядником, проводиться корегування проєктно-кошторисної документації. Після проведення нового тендера, будуть відновлені будівельні роботи. Приблизно це очікується у квітні.

Що стосується дитячого садочку на вул. Залізняка, 32, то він відкрився 1 вересня 2019 року.

Нагадаємо, що будівництво садочку у комплексі з школою на Залізняка, 32 розпочалося восени 2016 року. Тоді вартість будівництва була оцінена у 97 млн. 105 тис. грн.

Об’єкт складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних. Планується, що відкриття навчального закладу дозволить запровадити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Це нахабний грабунок бюджетних коштів. Чому не виконані умови тендеру ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.