Симчишин допускає проблеми зі своєчасною добудовою НВК на Озерній

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин висловив занепокоєння завершенням будівництва навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 (мікрорайон Озерна).

На фото: добудований дитсадок, позаду якого триває зведення школи на Залізняка, 32

Про це він заявив у програмі “15 хвилин” з міським головою.

“Єдиною проблемою може бути завершення будівництва НВК на вул. Залізняка, 32. Потреба у коштах становить понад 50 млн грн. Зі свого боку місто заклало на наступний рік 15 млн грн, наразі боремося за кошти державного бюджету і переконуємо: школа – не міський об’єкт, а загальнодержавний, де має бути співфінаснування. До цього часу НВК зводиться за кошти місцевих платників податків. На жаль, держава самоусувається”, – сказав Симчишин.

Загальна кошторисна вартість об’єкта становить 160,51 млн грн, з початку будівництва освоєно 73,59 млн грн.

Крім цього, 4 грудня цього року Кабінет міністрів розподілив 800 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. З них Хмельницький одержав 4,54 млн грн  (46,34 тис. грн – капітальний ремонт вул. Короленка на ділянці від
вул. Грибоєдова до вул. Ланова; 3,24 тис. грн – облаштування інклюзивних дитячих та спортивних майданчиків у  Хмельницькому; 498,6 тис. грн – будівництво вуличних мереж водопостачання житлових будинків на вул. Криничній; 2 млн грн – будівництво навчально виховного комплексу на вул. Залізняка, 32; 2 млн грн – будівництво дошкільного навчального закладу на 120 місць на провулку Шестаковича, 28 а).

Як писав НГП, будівництво садочку у комплексі з школою на Залізняка, 32 розпочалося восени 2016 року. Тоді вартість будівництва була оцінена у 97 млн. 105 тис. грн.

Об’єкт складатиметься з трьох поверхів, загальна площа приміщень — 16637 метрів квадратних. Планується, що відкриття навчального закладу дозволить запровадити 136 робочих місць. Навчатимуться у новому закладі 480 учнів та 215 дошкільнят.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Ніби держава відповіла Симчишну що занадто дороге будівництво виходить!!!! Простими словами- корупційна націнка присутня.

  • Ви хоч спочатку б інформацію перевірили, перед тим як брехню поширювати, шановний «анонім».

   • Шановний Стукан, ви відомий в вузьких колах як ярий прихильник цієї банди. Що ви таке говорити? Є прораховані стандарти скільки коштує будівництво одного місця в садочку, чи школи. Був лист від державних органів, де вказувалося про занадто велика різниця у вартості.

    • Був, якийсь, десь, лист, чи шотатіпатаво… там одна знайома, сказала….- докази де??? Одні ляля…
     Он, людина нижче відкрила прозоро і все видно, але де ж… банда банда кричали зелені соплі…

     • Загальновідомо що більшість прихильників Симчиина це розумово не повноцінні особи. Які десь взяли вартість, але те що це зовсім різні за масштабом та кількістю учнів об’єкти до них не доходить.

     • Анонімний дурачок- ти щоб когось в не повноціності звинувачувати-

  • Це найдешевша школа в Украіні. В інших містах на нові школи проекти в 3-4 рази дорожчі.

   • якщо глянути в Прозорро, то можна побачити, що Вінниця будує школу за 150 млн, Київ за 418 млн, село Сокільники за 150 млн. А в Хмельницькому школа разом з дитячим садком 160 млн

 2. Наобирали, тепер маємо результат, думати треба було. В порівнянні з іншими містами Внас хоч є прогрес та і він тепер буде сповільнюватися, оскільки партійний проект який прийшов до влади в країні націлений на узурпацію.

  • Щоб зрозуміти Ваше повідомлення, потрібно мати МОЗОК, але на жаль еволюція не наділила цим органом шлуночки на ніжках….

 3. То не будуй той грьобаний палац спорту. Можеш поки футбік в іншому місці поганяти

  • Чудік, тобі на 15 км, там твій палац, там ганяй, василина

   • Покидьок Картавий згинь!!!

    • Реально, Скаржинці чекають на тебе))) толерантний мудачок))

     • По собі не рівняй, імбіцил.

     • Та щоб я по собі таке тупе гівно як ти рівняв? Ти реально дебільчик)

     • Нервуєшся, так так, відчуваєш що ти є імбіцилом, тільки до кінця ще не віриш навіть сам собі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.