У Габінета показали місця обверсації і оновили список медзакладів, куди ложитимуть хворих на COVID-19

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій оновила список медичних закладів Хмельниччини, які першими лікуватимуть хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Про це свідчить протокол комісії від 10 квітня.

Зокрема, до цього переліку включили інфекційне відділення Шепетівської центральної райлікарні.

Також ухвалено рішення, що Хмельницька обласна, Хмельницька міська та Хмельницька обласна дитяча лікарні будуть приймати пацієнтів з інфекційними хворобами, окрім COVID-19. Це пов’язано з тим, що у Хмельницькій районній лікарні було зареєстровано випадок на коронавірус у працівниці закладу, у зв’язку з чим він не зможе певний час приймати пацієнтів з інфекційними хворобами.

Ще одним питанням порядку денного засідання комісії було визначення переліку спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції) та території Хмельницької області, відповідно до оновлених вимог Кабінету Міністрів України. За результатами обговорення комісія затвердила 3 заклади для обсервації громадян із загальною кількістю 239 місць у Летичівському районі, Кам’янці-Подільському та Волочиську. Усі ці заклади відповідають вимогам та дозволяють проводити знезараження стічних вод.

Як писав НГП, раніше голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет розповідав, як працюватимуть медичні заклади краю в умовах збільшення захворюваності на коронавірусну інфекцію COVID-19. Зокрема, у першій хвилі з надання меддопомоги працюватимуть три заклади: Хмельницька міська інфекційна лікарня, Дунаєвецька центральна районна лікарня і Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Работает власть.
    Все таки у нас уровень заболеваемости наименьший среди всех соседей

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.