Продав шаурму за 50 грн і отримав штраф 17 тис. грн – у Кам’янці-Подільському покарали порушника карантину

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд визнав винним місцевого продавця кіоску “Шаурма” за порушення правил карантину і призначив штраф 17 тис. грн.

Про це свідчить постанова суду від 25 березня.

Його вина у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується особистими поясненнями, який в судовому засіданні підтвердив факт, що 20 березня перебував на власному робочому місці в кіоску з виготовлення шаурми і здійснював підприємницьку діяльність з виготовлення вищевказаної харчової продукції; протоколом від 20 березня; письмовими поясненнями покупця, який близько 10 год. 45 хв. на вул. Князів Каріатовичів в одному з кіосків купив шаурму за 50 гривень.

“Беручи до уваги те, що в особи на утриманні перебуває неповнолітня дитина, суд вважає, що до нього слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді мінімального штрафу (17 тис. грн – НГП) в межах санкції ст. 44-3 КУпАП, оскільки саме такий вид адміністративного стягнення вбачається необхідним та достатнім для виховання особи та запобігання вчинення нових правопорушень як правопорушником, так і іншими особами”, – сказано у постанові суду.

Як писав НГП, Дунаєвецький районний суд визнав винним власника магазину «Господарські товари», що розташований у селі Рудка на вул. Центральна, за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення  («Порушення правил щодо карантину») і призначив штраф на суму 17 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Остались детки без пасочки, а папа без горилочки. Но есть и положительный момент. Останутся живыми несколько кошек которые не попадут в шаурму.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.