На Хмельниччині власник сільського магазину заплатить 17 тис. грн за порушення карантину

Дунаєвецький районний суд визнав винним власника магазину «Господарські товари», що розташований у селі Рудка на вул. Центральна, за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення  («Порушення правил щодо карантину») і призначив штраф на суму 17 тис. грн.

Фото Віталія Тараненка

Про це свідчить постанова суду від 26 березня.

Відповідний прокотол на підприємця склали правоохоронці дунаєвецького відділу поліції. Зокрема, 24 березня приватний підприємкць не припинив роботу магазину та здійснював продаж товару відвідувачу, чим порушив вимоги підпункту 3 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19”.

На думку суду, вина підприємця в скоєнні адміністративного правопорушення є доведеною. Обставиною, яка пом’якшує відповідальність правопорушника, суд вважає щире каяття, а також те, що вчинення адміністративного правопорушення вперше.

Крім штрафу, підприємець заплатить 420 грн 40 коп. судового збору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. А чому не вказано суму виторгу ? Може продав дядькові якусь щітку, а тут менти цього й чекали.

  • так це ж значення немає, достатньо, і за намір продати) не припинив роботу магазину

 2. Такі тупі закони можуть приймати тільки українці. Якась тупа заторможена нація. З чим вони боряться, та ви тисячі людей ззакордону пустили не перевірених, депутати і міліонери понавизили а вони якогось дятька з села бояться. Інфекцію завозять напарфумені і крашені гадри понаїхавші з заграниці.а не сільскі люди. Це вам ваша це європа понавозила подарочки. Нація українських придурків.

 3. Що ти обзиваєш всю націю ти сама заторможена і придурок.обзивай тих хто приймає такі закони а ти за них сама голосувала і таких було 73%.

 4. От знайшли злочинця в селі,а може собака відірвав ланцюг в дядька,то що чекати кінця карантину???? Хай кусає людей!!!!

 5. Підари, дайте людям, жити,гниди продажні.
  Вирішили бюджет поповнити за рахунок громадян!
  Сцуки продажні!!!

 6. Просто блискуча операція правоохоронців, які на всю Хмельницьку область ліше в селі Рудка з населенням 859 осіб, виявили злісного рецидивіста, адміністративного правопорушника та притягнули цього зухвалого правопорушника до адміністративної відповідальності! За проявлений героїзм при виконанні такого небезпечного завдання правоохоронців треба обовязково представити до державних нагород, а їх керівництву необхідно присвоїти позачергове звання! Після припинення цього кричущого правопорушення в селі Рудка з населенням 859 осіб, в менш населених містах нашої області: Хмельницький, Камьянець-Подільський, Шепетівка, Славута, Полонне та інших, карантині заходи виконуються в повному обсязі і без будь яких зауважень!!!

 7. magnificent issues altogether, you just gained a new reader.
  What may you suggest in regards to your post that
  you made a few days in the past? Any sure?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.