Габінет звільнив начальника культури після скандалів з премією і “полювання на відьом”

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет звільнив начальника управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА Ірину Трунова “за угодою сторін”.

Про це сказано в розпорядженні від 25 березня.

Офіціною підставою стала заява Трунової від 25 березня і лист-погодження Міністерства культури, молоді та спорту України.

Нагадаємо, що з червня 2010 року Ірина Трунова була незмінним начальником управління культури, туризму і курортів Хмельницької ОДА.

Як писав НГП, на початку березня чиновниця потрапила у скандал з проведенням Шевченківської премії. Грошова премія у розмірі 10 тис. грн була розділена між нею і ще однією особою, яка входила до складу комісії з визначення кандидатів.

Після потрапляння у ЗМІ копії протоколу цієї комісії колишня начальниця влаштувала “полювання на відьом” серед своїх працівників з метою покарати осіб, які “злили” зазначений документ. Зрештою, посаду втратила одна із співробітниць управління культури.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 50

 1. Именно она сделала своего друга-афериста Клименко Андрея директором научно-методического центра. Он там занимается разворовыванием бюджетных денег. Трунова крышевала Клименко. а кто сейчас будет его прикрывать – непонятно.

  • Андрій Клименко? це отой пєвєц ртом?

  • Так там не только Клименко, она доила всех. Знаю многих кто с ней “делился”… И те связи которые она наработала еще выстрелят к большому сожалению. Она как ****о не тонет

 2. Певец ртом це як ?

 3. Так він дружить з Лукомською!

 4. А я думав вона не потопляєма .

 5. Скажу вам ребьята більше хана культурі! Згадаєте мої слова через рік. Порадійте трошки!

  • Та чого ж хана? Культура загнивала вже багато років навіть при Труновій. Незамінних не буває!!!!!!

 6. Посаду втратила кобила Западенко. Вона же відьма,мамина і таткова козявка метр дев‘яносто,вона же криса,бо рік її . Заберіть на незалежний ,вона буде писати різні каки

  • Зося ти дура! Чогось навіть схоже що це пише ображена на весь світ Трунова! Жінко визнай свої помилки і спустись на землю!!!

  • Кобила там була одна-Іра Трунова, на особистості переходять лише ті хто в ярості не знають що більше робити як своїм авторитетом гнобити інших. Ще б шавок її вигнали. Валюху яка не знає як і що в житті відбувається, і решту які залежали від кожного слова. Лиш знають як кульки, премії і подяки збирати.

 7. Габінет Красава! Приклад, як потрібно вирішувати питання з нахабнілими чиновниками!
  А не так, як Симчишин покриває своїх побратимів алкоголіків,
  прикриваючись “справедливими” судами!

 8. Трунову необхідно було звільнити ще у 2014 році після майдана. Трунова регіоналка і працювала при свободівській владі.

  • Вона працювала начальником областного управління, а не міського. Тому при свободівській владі вона не була.

   • А хто був першим замом голови ОДА і навіть був в.о. деякий час?

    • Можливо хтось із свободи. Зараз не памятаю.

     • Першим заступником голови Хмельницької облдержадміністрації був Симчишин Олександр Сергійович, сьогодні він міський голова Хмельницького. Після звільнення голови Хмельницької облдержадміністрації Пруса, Симчишин О.С. став виконувачем обов’язків голови Хмельницької облдержадміністрації.

     • Скелероз?

     • Симчишин вже став “хтось зі свободи”. хе-хе

 9. Це вона призначила Ядуху на посаду!

 10. Приклад того, як посада змінює людей. Не може людина вічно займати одну і ту ж посаду. Зявляється страх її втратити – і починає усіх нищити навколо.

 11. А тьотю Іру понесло, давно. Ще більшого життя в житті я не бачив. Скільки людей вона потопила своїми амбіціями. На благо її прибрали, було б добре якби назавжди бо саме вона засрала все! Повипихала своїх підлабузників на посади і косила з них бабоси, а тих хто не ділився чи не подобався то просто прибирала… гидко що такі працюють чи працювали “на благо культури”

 12. За Лукомську забули, така сама як Трунова косить бабло на ліво і на право.

 13. Двоє пишуть аж слина тече. Давайте прізвища,хто за посади заплатив ? ТАРАНЕНКО заплатив БЕРНАЦЬКІЙ щоб свою жінку відьму влаштувати в обласний архів. Тому дуже довго за Байдича не було інформації . Колись Космач любив так писати,обісрати з усіх сторін,а тепер бомж . В очі посміхаєтесь ,вітаєтесь,а тут згадуєте бог зна що. Скажу більше,в культурі потоків не має(пише пиидурок),а вот у лукомськоі вагони і всі знають що вона відкупається . Не тих ловите.

 14. А я кстати не змінилась. Все такая же гарная т зухвалая. Вчу украинскую мову но важко дается,радуюсь что работаю,хорошо что до меня не дошли. Карантин,машинки не могу перегонять на инвалидов. Дурачки!

 15. А девочка Рая упала с сарая. Ну со крсмифо! Дим про джжжжиа ччситьроолд бююдщв.

 16. Краще не закривати базари і магазини,про це пишіть.

 17. Побільше би таких простих,нормальних жінок не дивлячись на посади !

 18. ЧИ ПОЗБАВИЛИ ГОРЕЗВІСНУ ОЧІЛЬНИЦЮ культури ЛАУРЕАТКИ ПРЕМІЇ ???

  • ПАН ГАБІНЕТ ЗАБРАВ У ТРУТНЯ-ТРУНОВОЇ КАБІНЕТ ! ! ! ХАЙ ЖИВЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ ! ! !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.