У Симчишина на розчистку водойми на Озерній витратять 1,4 млн грн. Кращу ціну дала фірма, яка там вже веде роботи

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради 29 січня провело аукціон з поточного ремонту розчищення та відновлення берегів водойми в мікрорайоні Озерна очікуваною вартістю 1,96 млн грн.

Фото НГП

На торги подалися дві хмельницькі фірми – ТОВ “Архітектоніка”  і ТОВ “8Н Кю Зет Абсолют”. Перша “скинула” ціну до 1,38 млн грн, друга – до 1,4 млн грн. Наразі тендерний комітет визначається з переможцем.

До кінця листопада переможець тендера повинен розробити грунт озера при глибинi води до 2 м; зрізати і викорчувати чагарники, котрі розкинулися вздовж водойми; прибрати каменi. По закінченні цих робіт планується висіяти партерні і мавританські газони.

Як писав НГП, раніше ТОВ “Архітектоніка” через Антимонопольний комітет добилася перемоги у тендері на проведення капітального ремонту зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна на суму 5,69 млн грн.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, ТОВ “Архітектоніка” зареєстровано у жовтні 2006 року. Засновником є хмельничанин Володимир Долгов. Розмір статутного капіталу підприємства становить 8 млн грн.

Загалом, до кінця серпня 2020 років біля озера мають з’явитися пішохідні доріжки навколо озера, освітлення, лавки, урни. Також планується проведення озеленення території, висадивши дерева і кущі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Подивимося та зрівняємо масштаб робіт біля озера, та скверу Бандери. Суми приблизно однакові, але сквер робили побратими, а біля озера фірма найнижчу ціну запропонувала та ще суд виграла у мутних підрядників- спільників міських посадовців.

    • Ну ты и балабол. На сраный парк бандере побратимам в Тернополь слили 6,5 милионнов денег Хмельницких налогоплательщиков. А Вовка Долгов он же свой. Продал бакалею черновицким бандеровцам и теперь сидит скучает кого бы ещё на баблишко развести.

      • Так в чому балабол, абрашик?Долгов запердолить біля озера велику територію, а побратими маленький кусочок за однакові гроші.

  2. Молодці,хоч зараз почали наводити лад на озері.Незабаром водойма перетвориться на квітучий оазис!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.