Економія 1,3 млн грн – Антимонопольний комітет змусив хмельницьке ЖКГ відмовитися від дорогого капремонту

Тендерний комітет управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради змінив своє рішення щодо обрання переможця на проведення капітального ремонту зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна.

Фото НГП

Про це свідчить протокол від 11 жовтня №147.

Згідно з ним, замовник скасував попереднє рішення про обрання переможцем хмельницьке ТОВ “Гранд Дорбуд”, а також намір підписати з ним договір на суму 7 млн грн. Водночас переможцем було визнано ТОВ “Архітектоніка” (Хмельницький) з пропозицією 5,69 млн грн.

Таким чином, управління ЖКГ виконало рішення Антимонопольного комітету, який визнав, що замовник неправомірно відхилив пропозицію ТОВ “Архітектоніка”.

Раніше управління ЖКГ дійшло висновків, що ТОВ “Архітектоніка”, яке запропонувало найнижчу вартість робіт у 5,69 млн грн, у тендерній документації видало  орендований автокран за власного; не підтвердило кваліфікованих працівників з виконання електромонтажних робіт; у поданому кошторисі відображено не зрозуміле співвідношення зарплати будівельників.

Крім цього, інший учасник тендера ТОВ “Шляхбудгруп” довів Антимонопольному комітету, що попередній переможець торгів ТОВ “Гранд Дорбуд” не надав повний пакет документів, як того вимагав замовник. Через це його пропозиція має бути відхилена. АМКУ погодився з цими доводами.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, ТОВ “Архітектоніка” зареєстровано у жовтні 2006 року. Засновником є хмельничанин Володимир Долгов. Розмір статутного капіталу підприємства становить 8 млн грн.

Як писав НГП, Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами тендера 5 вересня повідомило про намір укласти угоду з місцевим ТОВ “Гранд Дорбуд” на капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна загальною вартістю 7 млн грн.

Разом з тим, ТОВ “Гранд Дорбуд” фігурує у кримінальному провадженні за фактами привласнення, розтрати майна (ч.5 ст.191 КК України) і зловживанням службовим становищем (ч.2 ст.364 ККУ).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Вирвали кусяку з пащеки сволотівських дрищів.

 2. А чому б не дати ці роботи виконати комунальному підприємству ???

  • А відкат, як взяти через КП?
   А тут антимонопольний зробив ,,пєрєдєл,,

  • А як ви думаєте у комунального підприємства є фахівці для такої роботи? Тільки реальні фахівці, а не на папері?

   • Якраз в комунального підприємства є і фахівці і все інше! А от в кишенькових ПП не факт!

 3. Вот, что значит своевременно откат не занести. Результат: пролёт над озером.

 4. Тішить правова грамотність містян. Не пам”ятаю, щоб було стільки судових позовів до міськвиконкому, Таки влада під полум”яними гаслами стала злочинною, зважаючи на скасування рішень сесій міськвиконкому. Спадає на думку Салтиков-Щедрін “Історія одного міста” та В. Сухомлинський “Серце віддаю дітям” . А очільника освітян таки досі не має. Все в.о., 2-й рік поспіль.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.