Новою заступницею Габінета стала його радниця і науковець з донецького університету

Заступницею голови Хмельницької ОДА призначено Оксану Ситницьку, яка до цього вважалася радником голови облдержадміністрації Дмитра Габінета.

Про це свідчать дані офіційного сайту ОДА.

Сьогодні пані Ситницька була присутня на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації у статусі заступника очільника області. Вона відповідатиме за гуманітарний напрямок, який раніше вела Світлана Павлишина, у якої 27 січня був останній робочий день на займаній посаді.

Як писав НГП, Оксана Ситницька є кандидатом юридичних наук та доцентом кафедри цивільного права і процесу Донецького національного університету імені Василя Стуса. Після тимчасової окупації Донбасу університет імені Василя Стуса “переїхав” до Вінниці.

У доробку нової заступниці голови ОДА понад 60 наукових та навчально-методичних публікацій.

До викладацької діяльності у донецькому виші вона працювала на кафедрі теорії та історії держави і права Хмельницького університету управління та права імені Юзькова.

Крім цього, пані Ситницька є співзасновницею Хмельницького обласного осередку міжнародної громадської організації “Україна-Польща-Німеччина”, який очолює депутат обласної ради і колишній ректор Хмельницького університету управління та права Віталій Олуйко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Якась трохи “сурова” дама.

  2. З даного призначення стає зрозуміло, що патріоти України на державних посадах не потрібні. Ніхто навіть не звернув уваги, що пані Ситницька та її сім’я проживали та проживають, на окупованій території та заробляють там собі статки під час війни. Куди дивиться СБУ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.