Колишню викладачку рідного вишу Стефанчука готують на посаду заступника голови Хмельницької ОДА

Колишній доцент кафедри теорії та історії держави і права Хмельницького університету управління та права імені Юзькова Оксана Ситницька претендує на посаду заступниці голови Хмельницької облдержадміністрації.

Фото з “Фейсбуку” Ситницької

Про це свідчить її електронна декларації за 2018 рік, оприлюднена 19 грудня на сайті НАЗК.

За власною інформацією “Незалежного громадського порталу”, пані Ситницька викладала у хмельницькому виші приблизно до 2013 року. Далі працювала у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса. Після тимчасової окупації Донбасу університет імені Василя Стуса “переїхав” до Вінниці.

На сайті навчального закладу Оксану Ситницьку відрекомендували як доцента кафедри цивільного права і процесу, кандидата юридичних наук. У її доробку понад 60 наукових та навчально-методичних публікацій.

Також джерела НГП зазначили, що між Ситницькою і колишнім проректором з наукової роботи Хмельницького університету управління та права, а нині першим заступником Голови Верховної Ради Русланом Стефанчуком зберігаються хороші стосунки.

Крім цього, пані Ситницька є співзасновницею Хмельницького обласного осередку міжнародної громадської організації “Україна-Польща-Німеччина”, який очолює депутат обласної ради і колишній ректор Хмельницького університету управління та права Віталій Олуйко.

В е-декларації за 2018 рік претендентка на посаду заступниці голови Хмельницької ОДА відобразила три квартири площами 53,9 кв. м – у Хмельницькому, 78,4 кв. м – у Донецьку, 55,9 кв. м – у Донецьку (спільна власність її чоловіка та ще однієї громадянки), житловий будинок площею 17,5 кв. м у селі Веселе Донецької області (власність чоловіка).

У власності декларантки є автомобіль Kia Cerato, 2009 року випуску. Також вона вказала готівкою 450 тис. грн і 4 тис. дол.

Її чоловік зазначив 484 тис. грн сукупних доходів, які складалися з гонорарів та інших виплати згідно з цивільно-правовим правочинами, соціальних виплат, пенсії та коштів на відрядження. У готівці він зберігає 700 тис. грн і 9 тис. дол.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. ХУУП РУЛИТЬ!!!

  • Перший в Європі, другий в Україні. Каналізаційний вуз з міста сільського типу.

   • А ти в ньому був, дурнику, щоб таке писати?

    • Був, мудра людино. Працюю в ХНУ. Це дно, але хіруп далеко прокопав вниз. Місцеві жлоби-начальнички відкрили карманий Вуз для своїх діточок.

     • Ну те, що ХНУ дно і так всі знають. Чомусь в ХУУПі “такс” на заліки та екзамени немає, а в твоєму ХНУ, так що давай не будем…

     • Хохол за хабар рідного батька продасть. Знаю пару викладачів хіруп цілком нормальних хабарників. І сусідів-студентів, які порішували. Через маленьку кількість студентів і контролю хірупу місцевим мафіозним начальством це не так видно. Приховується, з набиванням ціни.
      Такі Вузи повинні бути закриті.

 2. А раніше нинішня влада говорила, що здолає кумовство, сватовство і таке інше. Але як ми бачимо, епопея з ”любими друзями” продовжується. Все як і було. В цьому напрямку нічого не міняється, а навпаки продовжується і примножується.

 3. а де чесні і прозорі конкурси? на папері і в серіалі?

  • Ну а де ж? А Ви все в то повірили? Серіал “Слуга народу” – зробив свою справу. Респект сценаристам!!! Ну а народ в який раз…..

 4. Бернадська № 2 ?

 5. Нормальна “чувіха”, як каже наш Президент.

 6. Япзапхав.

 7. На посаду мітить по схемі як зам міністра інфраструктури

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.