“Антимонопольники” вважають, що хмельницька влада обмежила конкуренцію на ринку пасажирських перевезень

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало виконавчому комітету Хмельницької міської ради припинити дії з ознаками антиконкурентних.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Відділення з’ясувало, що виконавчий комітет, як організатор перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, визначив для перевізників-учасників конкурсу однією з основних умов наявність власної або орендованої виробничо-технічної бази, розміщеної на відстані не більше 20 кілометрів від місця формування рейсу.

Ця умова передбачена додатком 2 рішення від 09.08.2018 року №632 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.09.2017 року №607 «Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницький, типової форми Договору про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому, встановлення Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому та втрату чинності рішень виконавчого комітету».

Водночас у чинних нормативно-правових актах, що регулюють діяльність у сфері транспорту, відсутня норма щодо обов’язкової прив’язки місця розташування матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання – перевізника до території обслуговування (місця формування рейсу).

“Тобто перевізники-претенденти, за умови відповідності інших умов конкурсів з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху у Хмельницькому, мають бути допущені до участі цих конкурсах незалежно від місця розташування їх матеріально-технічної бази. Разом з тим перевізники, які здійснюють діяльність на товарному ринку з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у районах, що межують з містом Хмельницький, зокрема, Красилівському, Ярмолинецькому, Деражнянському тощо, але виробничо-технічна база яких знаходиться на відстані більше ніж 20 кілометрів від місця формування рейсу, є потенційними конкурентами учасників даних конкурсів, проте не мають змоги взяти у них участь. Крім того, організатор не зазначає, як саме має вираховуватись відстань від місця формування рейсу”, – переконані в обласному АМК.

На цю ж тему читайте публікацію НГП “Без перевізників і маршруток: чому перевезення хмельничан стали нецікавими?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Після останнього візиту В.Зеленського до Ієрусалиму можна зробити однозначний висновок – В.Зеленський є моральним уродом, як і О.Тягнибок та той же Дуда. Адже там справа була не у В.Путіні і не в Росії, а у відмові від вшанування пам’яті мільйонів загиблих, в т.ч. – євреїв. І не розуміти це може теж тільки моральний урод. І вважаю цей випадок набагато важливішим та показним, ніж те, про що говориться у данному пості.

    • Підоренко, до чого тут твій Зеленський, Тягнибок і Дуда? Краще подрочи на бюст члєніна та лягай спати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.