На Хмельниччині створили нове держпідприємство, через яке пройдуть мільйони на місцеві дороги

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет 10 січня створив державне підприємство “Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг”.

Про це сказано у відповідному розпорядженні.

Керівником нової організації став Сергій Дуда, який до цього очолював інше державне підприємство “Служба місцевих доріг”. У коментарі “Незалежному громадському порталу” Дуда зазначив, що за поділом дорожників на два державних підприємства, стоїть розмежування функцій замовника (той, хто проводитиме тендери) і приймання робіт (технічний нагляд).

За його словами, нині зі штату Служби місцевих доріг до нової ДП перейшло лише дві людини — він та головний інженер і голова тендерного комітету Станіслав Вінський. Загалом, Дуда розраховує, що до штату нового підприємства ввійде близько 30 осіб.

“Наразі Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг проводитиме дорожні тендера, а Служба місцевих доріг відповідатиме за технічний нагляд”, — зауважив Дуда.

Як відомо, у 2020 році обсяг субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Хмельницької області передбачений на суму 853,8 млн грн.

Загалом, на Хмельниччині нараховується 5087 км доріг місцевого значення.

Додамо, що у 2019 році для Хмельницької області виділено 568,3 млн грн на місцеві дороги.

Більше на цю тему читайте у публікації НГП “Дорожник для губернатора-2, або Хто розіграє 850 млн грн на місцеві автошляхи

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Великі “рехформи” – підприємство нове, у головні керівники старі. Капєц!

  2. ви сворюйте що хочте і називайте як хочте зара прийде весна побачимо як робити будете і головне за що, не буде грошей а їх не буде ніхрена ви не зробите а де їх взяти вони теж не знають так що селяві,

  3. І далі будуть грабувати бюджет.

  4. Порушили в ОДА дисциплінарне провадження щодо БАЙДИЧА

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.