Габінет про Громадську раду: орган потрібен, але його формування має бути прозорим

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет вважає, що консультативно-дорадчого орган, яким є Громадська рада, потрібен, але його формування має бути прозорим.

Про це він зазначив в інтрев’ю “Незалежному громадському порталу”.

Очільник регіону зауважив, що хоче познайомитися з діючим складом громадського середовища. Додав, що йому важливо з’ясувати, хто ці люди, можливо, вони мають конструктивні пропозиції.

Габінет наголосив, що, будучи у попередньому складі Громадської ради при ОДА, вважав, помилковим рішенням не включати до складу тих членів ГО, котрі входили до Громради часів “губернаторства” Василя Ядухи.

“У 2014-2015 роках я був членом Громадської ради при облдержадміністрації. Вважаю, що у той період було помилковим рішенням не включати до складу тих членів ГО, котрі входили  до Громадської ради при минулій владі (мається на увазі, рада, яка працювала при голові ОДА Василю Ядусі — авт). Мене вражали деякі  проєкти рішення на кшталт “звернень до ООН” — хіба цим повинна займатися Громадська рада при Хмельницькій ОДА? Щоправда, були й досить правильні рішення”, – пояснив голова ОДА.

На цю ж тему читайте публікацію”Громадська рада Корнійчука: обрання по “темниках”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. За часів губернаторства Ядухи,в департамент прийшла така собі Лукомська,перестала його і всіх наступних.Як обкрадала мало захищені верстви населення так і далі обкрадає.
  Ви тільки гляньте на її маєток,за зарплату чиновника!

  • Ванятко, чого ти з тією Лукомською носишся? Вигнала з роботи?

   • При такій начальниці за щастя покинути роботу,коли твоїми руками гроші на тендера відбивають Світлана Іванівна,в мене є дуже велика надія що новий керівник області більш прискіпливо пригляне за вашою діяльністю.
    Хоча, у вас уже є досвід “приручати”губернаторів:)

 2. Іванко ,не торочи ,одне і теж ,ти хвора дитина ,лікуйся в тебе загострення.Ти вже себе проявив ,всі знають.Тільки ти не Ванятко ,а Володька

  • Холуй лукомський,Ти не вгадав:)

  • Фактів назбиралось ще з далекого 2013 року,проте губернатори були “ручні”що б їх озвучувати,сподіваюсь що новий очільник покаже себе хорошим менеджером і тоді йому можна буде викласти весь фактаж,з притягненням до Крим.відповідальності за розтрату бюджетних коштів.
   І звідки ж і за які кошти на паркані бурштин?

 3. ЗАБЕРІТЬ Миколу царя зі Старкону бо сакурами весь сморід від львівського сміття перебиває))))

 4. По Лукомськiй достатньо оборудок З машинами на Заярнюк,чи цього замало?

 5. Сума? Скільки буде коштувати ця прозорість.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.