Міжрегіональним управлінням юстиції у Хмельницькому керуватиме одеський адвокат

Міністерство юстиції визначено переможцем Анатолія Буряченка на посаду начальника Центрально-Західного міжрегіонального управління юстиції (Хмельницький).

Така інформація оприлюднена на сайті Мін’юсту.

До цього пан Буряченко очолював адвокатське бюро «Буряченко і партнери», яке прописано в Одесі.

Довідково. Анатолій Буряченко у 2000 році закінчив Одеську державну морську академію за спеціальністю «Правознавство».

З 2008 року по теперішній час є фізичною особою – підприємцем (консультування з питань комерційної діяльності та управління). З 2011 року – юрисконсультом, директором ТОВ «Правова група ТТ», був само зайнятою особою, адвокатом.

Нагадаємо, що раніше Кабінет міністрів України ліквідував усі територіальні управління юстиції в областях. Як сказано у постанові КМУ від 9 жовтня, їхні повноваження та функції передали 8 міжрегіональним управлінням Мін’юсту. Зокрема, на зміну ліквідованому Головному територіальному управлінню юстиції у Хмельницькій області прийшло Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький).

До завершення ліквідації хмельницької юстиції її протягом останніх п’яти років очолює Віктор Худняк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Слава Богу це малолітнє, самозакохане непорозуміння на прізвище Худняк нарешті піде куди подалі.

  2. А що був поганий попЄрЄднИк? Щось зробив по області толкове чи ні?

  3. Нічого не зробив той недомірок худняк, і нічого не збирався робити. Тільки нотаріусів трусив на гроші…. Нехай піднімуть кримінальну справу по ньому, ще по Кам’янці, за підробку документа, і все стане зрозуміло всім.

  4. Він в камянці зробив багато- в Цвіклівцях карєр гравію і піску взяв на рідного брата другому брату відкрили будівельну фірму без найманих працівників набрали на різних підставних людей землі в Ст.Ушиці жінку брата зробили директором найбільшої школи в районі Довжоцької так що є що перевірити але немає нажаль кому.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.