У Хмельницькому влада хоче пом’якшити “алкогольну заборону” – продавати спиртне дозволять на годину раніше

Виконком Хмельницької міськради пропонуватиме депутатам ради запровадити нові зміни до обмеження щодо продажу та  споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, які діють на території міста з квітня 2009 року.

Про це зазначено у тексті проєкту, який 27 листопада опублікований на сайті міськради.

Мова йде про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових – з 22.00 години до 10.00 години в об’єктах торгівлі (крім закладів ресторанного господарства).

Нагадаємо, що на сьогодні таке обмеження діє з 22.00 години до 11.00 години. Такі ж часові рамки було запропоновано залишити під час винесення відповідного проєкту рішення на громадське обговорення.

Крім цього, влада хоче заборонити споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на ринках, стадіонах, спортивних та дитячих майданчиках, у всіх видах громадського транспорту, у закритих спортивних спорудах, у закладах  культури, охорони здоров’я, у навчальних  та освітньо-виховних закладах, у ліфтах і таксофонах, у приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових проводити за документом, який підтверджує вік покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

Окремо пропонується заборонити продаж спиртного щороку, у День знань та оголосити його Днем тверезості.

Контроль за виконанням рішення у разі прийняття покладуть на заступника міського голови Володимира Гончарука та управління торгівлі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Чим ближче до виборів то вони взагалі знімуть цю заборону і визнають правильним їздити за рулем на підпитку.

 2. Наша ціль закрити всі кіоски і кафешки особливо Принцип

  • Ваша ціль- забрати побратимам всі кіоски і кафешки щоб заробляти собі на торгівлі алкоголем.

 3. Наївності не має меж. Заходь у любий час в любий “Принцип” і тобі завжди продадуть пляшку з радістю, а наша влада дуже піклується про громадян.

 4. Принцип клав на ці заборони!
  І міська рада нічого не зможе зробити і не зробить!
  Була б воля міської ради не продовжували б оренду в тимчасових спорудах і все,але хтось же зацікавлений…
  На телебачення воюють,а потім знову підтримують договора!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.