Укртрансбезпека провела перевірку перевізників області: найризикованішим порушенням є літній протектор шин на колесах

Вчора працівники Управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області провели перевірку транспортних засобів на підприємствах, що здійснюють автомобільні перевезення пасажирів у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, а також на території Хмельницького району, йдеться у повідомленні на сторінці Фейсбук установи.

У результаті складено 27 актів проведення перевірок додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів автомобільним транспортом та 30 автобусів не виїхали на лінію в зв’язку з незадовільним технічним станом транспортних засобів.

Порушення, які були виявлені: позагаражне зберігання транспортних засобів, відсутність відповідної документації, передбаченої законодавство про автомобільний транспорт, відсутність візуальної інформації, вогнегасників та ін.

Однак, найризикованішим, грубим, свідомим порушенням являється незадовільний технічний стан перевірених транспортних засобів – літній протектор шин на колесах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Підкажіть їм хтось хай ще в тих скотовозках бодай одне коло проїдуться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.