Зеленський призначив, Трофімов представив. Хмельницька ОДА отримала нового голову

Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов представив Дмитра Габінета головою Хмельницької ОДА.

Фото Віталія Тараненка

Ця подія відбулася сьогодні у сесійній залі Будинку Рад.

При цьому Указ президента про призначення Габінета був підписаний 21 листопада і лише нині опублікований на сайті глави держави.

Пан Трофімов заявив, що роботу нового голови ОДА оцінюватимуть за трьома критеріями: відсутність корупції, завершення реформи децентралізації і залучення інвестицій.

Під час урочистої промови Дмитро Габінет заявив, що в Україні тривають, як зовнішня війна (з Росією), так і внутрішня. Остання, на його думку, продовжується понад 20 років.

“Щодня громадяни України намагаються боротися з корупцією, несправедливістю, безправ’ям. І головний наслідок поразок у цій війні – зневіра людей у перспективи рідної держави… Я не хочу воювати, я мирна людина. Головним моїм пріоритетом буде покращення життя кожного пересічного мешканця Хмельниччини”, – наголосив очільник краю.

Також Габінет висловив впевненість, що найближчим часом йому вдасться трансформувати Хмельницьку ОДА у “мозковий центр якісних змін та перетворень”.

Довідка. Дмитро Габінет народився 1983 року в Хмельницькому. Закінчив Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Правознавство». Кандидат юридичних наук. У 2015-2016 роках навчався в Університеті імені Адама Міцкевича (Польща). Тривалий час був викладачем на кафедрі теорії та історії держави і права у Хмельницькому університеті управління та права. У 2018-му очолив кафедру права Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. Надіємося що це перший нормальний губернатор!

 2. Чолов’яга розумний, мови нема, но чи зможе, чи дадуть зробити, питання……….

 3. Тупий як адвокат.. ніякий викладач та вчений… чергова зелена тварюка…. мерзота… зовсім не самостійний… і соросовська шавка….

 4. А це хто такий довершений? Що за черговий прищавий дрочер? Ти хто? Ану відсмоктав в себе, засунув татового прутня в сраку і спатки.

 5. Добро пожаловать в ад.

 6. ага…. я то його знаю.. і знаю хто просив за нього в зельца.. і кого він слухати буде і служити… мразота така ж як і вся зельцкоманда

 7. Непритомність – його природній стан. Перший раз його почув, але тут варантів інших просто немає.

 8. А хто ж буде його замами?

 9. Ясно хто просив поставити Габінета це Стефанчуки. Бо хочуть керувати областю, а Габінет їх буде слухати.
  Габінет це Прус №2

 10. Куда вы все спешите. Пришел человек работать,с любым делом нужно ознакомится,а он юрист,я думаю разберется. Терпение,главное терпение! И сразу хочу сказать о Байдыче,конечно стыдно ,пусть пишет заявление на выход. Сам!

 11. Реакція голови ОДА по справі Байдича повинна бути категоричною – ЗВІЛЬНЕННЯ.

 12. У ВАС ДУЖЕ БАГАТА ФАНТАЗІЯ

 13. И опять в ОДА после назначения Габинета появится некий Владислав Зайко, который засядить в приёмной и будет лоббировать свои интересы, и интересы своих друзей ведь надо куда-то пристроить Санька Ксенжука и ему подобных с бывшей партии.

  • А хто в останній раз бачив Зайка чи Ксенжука в Хмельницькому?? Вони вже давно в Києві сидять

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.