У 2020 році Хмельницький поглине, щонайменше, три теперішні ОТГ

У 2020 році Хмельницька міська об’єднена територіальна громада розраховує на приєднання до себе, щонайменше, трьох сусідніх діючих тергромад.

Про це у “Фейсбуці” написав заступник міського голови Володимир Гончарук.

“В Україні найближчим часом має закінчитись процес територіальної децентралізації примусовим об’єднанням сіл в спроможні громади. За проектом, що передається Кабінету Міністрів на затвердження до Хмельницького (Хмельницької ОТГ) будуть включені Олешинська (Олешин, Іванківці, Черепова), Шаровечківська (Шаровечка, Мацьківці), Розсошанська (Розсоша, Ружичанка, Шумівці) ОТГ , а також села Давидківці, Копистин, Богданівці, ст. Богданівці, Пархомівці та ряд інших”, – зазначив він.

Гончарук додав, що місцеві вибори у разі прийняття цього рішення, будуть проходити уже на новій територіальній основі.

Як писав НГП, на розгляд депутатів Хмельницької міськради винесено проект рішення сесії про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

Згідно з проектом рішення, яке оприлюдено 22 жовтня, пропонується дати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад міста Хмельницького та села Давидківці Хмельницького району у міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Самий продвинутий серед заступників Гончарук. Він вже пересидів себе з цією владою. Пора йти вперед, а бути тінню мера.

  2. Він ще писати вміє, ха-ха

  3. Він так по англійськи шпарить, що Симчишину і не снилося.
    Гончарук дійсно самородок, якого Сем боїться і тримає в тіні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.