Посадових осіб поліції Хмельниччини підозрюють у розтраті майна на суму понад 3 млн. гривень

У вересні сайт Police Control Ukraine повідомляв, що в ГУНП Хмельницької області був проведений фінансовий аудит за 2016-2019 роки, який виявив  порушення фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 31 681 551,99 грн та порушення, що  призвели до втрат на суму 3 562 111,99 грн.

А вже 1 жовтня цього року ДБР відкрило кримінальне провадження за фактом вчинення посадовими особами ГУНП в Хмельницькій області розтрати майна, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою (ч. 5 ст. 191 КК України).

Зокрема в ухвалі суду йдеться про те, що 1 жовтня цього року до ТУ ДБР, розташованого у Хмельницькому надійшов рапорт т.в.о. начальника відділу моніторингу державних закупівель управління протидії корупції ДВБ НП України про те, що протягом 2017-2019 років одним з керівників ГУНП в Хмельницькій області, створено злочинну групу по розкраданню бюджетних коштів, які шляхом незаконного поділу предмету закупівлі з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів, укладали договори про закупівлю та перераховували бюджетні кошти підконтрольним суб`єктам підприємницької діяльності з подальшим переведення їх у готівку та привласнення.

Вказані факти знайшли своє підтвердження в ході проведеного працівниками Департаменту внутрішнього аудиту НПУ фінансового аудиту та аудиту відповідності оцінки діяльності Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області за період з 01.04.2016 по 31.03.2019, що здійснювався за оперативного супроводу Хмельницького УДВБ НПУ, під час якого виявлено численні порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат (збитків) на суму 3 562 111,99 грн. (аудиторський звіт № 9 від 05.06.2019).

Окрім цього, в даному рапорті зазначено, що одним з керівників ГУНП в Хмельницькій області в квітні 2018 року створено схему по вимаганню неправомірної вигоди від керівників відділів та відділень поліції ГУНП в Хмельницькій області з використанням розрахункового рахунку благодійної організації «Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини».

Зокрема, протягом 2018-2019 років, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, з метою отримання неправомірної вигоди, всупереч інтересам служби, давались незаконні вказівки керівникам підрозділів поліції області на «схиляння» фізичних та юридичних осіб, до перерахунку грошових коштів під виглядом благодійної допомоги на рахунок Фонду.

Наразі ДБР досліджує рух коштів по розрахункових рахунках зазначеної благодійної організації Благодійний фонд сприяння органам поліції Хмельниччини , а саме дані про їх надходження та витрачання, встановити осіб, які мали право розпоряджатись та фактично розпоряджалися коштами на рахунках підприємства.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Злодій не той кого підозрюють, а той, чию провину довели (на рахунок чого маю величезні сумніви). А також дивує озвучена цифра розтрат. Брєдятіна. Нічого не міняється.

  • Хлопці, не паліться. Злодіями вас ще не назвали, лише підозрюваними))). Але, як кажуть, у когось шапка на голові горить…

 2. Це оборотні. У них є конкретні прізвища.

 3. ДБР, а коли ви перевірите цього мільйонера в погонах?

  В декларації нового очільника поліції Хмельниччини – квартира в столиці площею 125 квадратних метрів. Також він має 6 земельних ділянок в Київській області та паркомісце в столиці вартістю 51 тисячу гривень.
  Згідно декларації, дружина Анатолія Щадила володіє ще двома квартирами у столиці. Їх площа 79 та 130 квадратних метрів. На дружину нового начальника поліції також зареєстровано садовий дачний будинок у селі Проців Бориспільського району. Його площа сягає 238 метрів квадратних. Крім цього в Ірини Щадило є земельна ділянка в цьому селі та паркомісце в столиці.
  Дружина Анатолія Щадила володіє автомобілем “NISSAN JUKE” 2013 року випуску. Сам Анатолій є власником катеру та двох причепів.
  Від підприємства ПРАТ “НОВА ЛІНІЯ” він отримує заробітну плату понад 286 тисяч гривень в рік.
  Його дружина має дохід від здачі в оренду об’єктів нерухомості (189 тисяч гривень в рік). А в декларації за 2017 рік невідомий іноземний громадянин, ім’я якого Анатолій Щадило не вказав, зробив його сину Олександру подарунок у вигляді 3 мільйонів 270 тисяч гривень. Також поліцейський спільно із дружиною володіє значною сумою грошових коштів у валюті. В розмірі 170 тисяч доларів. А на Анатолія Щадила ще відкрито рахунок у Приватбанку на суму 70 тисяч гривень.

  Наколядував?!

 4. А ЩО БАЙДИЧ?

 5. За Байдича забули нібито хай собі техенько і далі працює

 6. Мусора как обычно. Тырят по чёрному при любой власти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.