Нетішин через облраду просить державу на половину зменшити тариф на електроенергію для населення 30-кілометрової зони

Хмельницька обласна рада має намір підтримати звернення Нетішинської міської ради до президента України, Голови Верховної Ради, прем’єр-міністра та народних депутатів України, які обрані від Хмельницької області, щодо необхідності зменшення тарифу на електроенергію для споживачів, які постійно проживають у 30-кілометровій зоні атомних електростанцій.

Про це сказано у проекті рішення сесії, який 20 грудня виноситься на пленарне засідання.

Так, депутати Нетішина просять державну владу запровадити 50% знижку від діючого тарифу на електроенергію для населення зони атомних електростанцій. Свою позицію вони пояснили будівництвом комплексу з переробки радіоактивних відходів на Хмельницькій АЕС.

“… органи місцевого самоврядування готують пропозиції щодо джерел надання соціально-економічної компенсації ризику для населення, яке проживає в зонах спостереження”, – сказано у зверненні.

Як писав НГП, за останні чотири роки зона спостереження Хмельницької АЕС недоотримала субвенцій з державного бюджету на 110,5 млн. грн. Зокрема, у 2014 році не додали 26,4 млн. грн, 2015 році – 23,9 млн. грн, 2016 році – 27,5 млн. грн, 2017 році – 32,5 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ага,сейчас.Скакали как все,а тариф им меньше! Ахметов требует к 2023 году поднять тариф до 5 гривен. Слава Украине!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.