У 2020 році Хмельницький недоотримає щонайменше 143 млн грн – віцемер

Заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук заявив, що у 2020 році коштів бюджету розвитку у міському бюджеті буде як мінімум на 143 млн грн менше, ніж у 2019 році.

Про це він написав у “Фейсбуці”, аналізуючи ухвалений дербюджет-2020.

За його словами, у бюджеті не закладені кошти на виплату зарплати вчителям, згідно з постановою Кабміну (120 млн. грн), також збільшується на 17 млн грн. реверсна дотація та на 6 млн грн зменшуються кошти від пайової участі.

“Однією з поправок депутати залишили місцевим бюджетам податок з акцизу – для Хмельницького це 70 млн. грн. на 2020 рік. Але для мене найцікавішим виявився інший факт. На закритій зустрічі з провладними депутатами прем’єр намагався переконати депутатів забрати ці кошти в міст та передати для розподілу в ручному режимі головам ОДА. Постійно повторювалась фраза, “я хочу, щоб цими коштами перед виборами управляли ви (депутати), а не місцеві ради”. Натомість депутати апелювали на необхідності зберегти ці ресурси у муніципалітетах та продовжити децентралізацію, яка фактично знищується руками уряду”, – наголосив заступник міського голови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Помилуй Господи! Що воно ліпоче.
  Він що там був і особисто чув, що прем’єр говорив.
  Крякає, бо в коритці менше бобла буде.
  Господарюйте, економніше жити треба самим, а не на широку ногу, як звикли за рахунок децентралізації раніше.
  Ввірветься вам шара.

 2. Ооо !!це вусате чмо заговорило!!!де воно знов взялось??!чмошнік задрочений

  • Володимир Володимирович,не звертайте уваги на всіляких “анонімів”,”борзих”,та інших рагулів,дякуємо Вам за розяснення.Ви справжній поофесіонал і на своєму місці!

   • Володька це ти? Чи твій односельчанин жополиз, якого ти прилаштував на тепле місце?

    • Ти Олень,не заважай своїми тупими дописами людям працювати і розбудовувати місто!

     • Розбудовують місто тисячі працівників, за податки десятків тисяч хмельничан!!! А ці зайди на кожному ремонті крадуть гроші.

 3. А мер завжди казав, що не смішіть його тою децентралізацією яку почав Порошенко, що він і без неї чудово справляється. Ну ось тепер нарешті розвернеться на повну 🙂

 4. віцинмер, краще повідайте нам які гроші крутяться поза бюджетом від різдвяно-новорічного базару та скільки маєте від тих 50 кіосків, що впіхуїте в парк ім. Чекмана???

  • Всі кошти йдуть офіційними платежами згідно договорів в казну міста!!!

   • ,,Поофесіонал,, ти не пиши фігню.
    Вникай в суть питання. Гроші від ярмарки згідно договорів йдуть ПП, а не в казну.
    Зрозуміло, що ти відпрацьовуєш статус ,,мерського писаки,, але ж не так ТУПО.

 5. Чему радуетесь -меньше денег меньше дорог скверов и помощи людям

  • ,,Меньше,, свободівським гопниками перед виборами попаде.

   • Нічого, влада ще видасть декілька незаконних містобудівних умов та обмежень. Наймуть “тітушок” проти людей, щоб не виступали. Свої грошові запаси вони поповнять, незважаючи ні на що.

  • Грошей меньше не буде. Просто частина буде під контролем центральної влади. Тепер усякі сволотівських бомжи, не зможуть за день створити фірму, а через день вигравати тендери на мільйони. Сволота меньше вкраде!!! Це добре.

 6. Місто тільки-тільки почало визмінюватись дякуючи діючій Свободівській команді,шкода,що взятий темп доведеться збавляти:(

 7. Гончарук повідомив реальні розумні цифри і пішло все поїхало… Невже ці коментарі слушні ? Складається враження, що Гончарук ворог хмельничан. Діюча влада на чолі з Зеленським стрімко втрачає авторитет, тому це треба прийняти до уваги, а не принижувати міську владу.

  • Сволота тільки розкрадає величезний бюджет міста. Майже кожен тендер виграють фірми- прокладки. Вусатий знає що на освіту держава завжди не додавала. Завжди з міського бюджету дофінансування було. В цьому році збільшується мінімалка, відповідно збільшиться дохід від основного джерела наповнення бюджету- ПДФО. Взагалі відсотки та джерела лишили ті самі, просто частину коштів не дозволять розміщати на депозитах,та витрачати на тендери пустишкам.

 8. Саме так, Гончарук, Симчишин і їх сволотівська гопота – вороги хмельничан. Ким був і чого досягнули Симчишин і Гончарук до революції? Бомжарами без певного роду зайнять і доходів, і відчували себе неповноцінними. А зараз, дуже непогано себе почувають в матеріальному плані. А тому коли такі особи щось коментують, то і виходить така реакція.

 9. Гончарук дебіл. Він не людяний і дуже високо літає, ставить себе не зрозуміло ким. Скільки толкових хлопців пішло зі Свободи через конфлікт з Гончаруком.

  • Воно ж повністю тупе!!! Справити враження може тільки на лоха, своєю говорільнею. Нормальні люди зразу розуміють що вусатий пустий.

 10. Меньше буде що красти сволотівцям

 11. Обрали мля ЗЕбілів!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.