На Хмельниччині найбільшу заробітну плату пропонують роботодавці Красилівського району

Вчора на базі Кам’янець-Подільського АТ «Гіпсовик» відбулося розширене засідання правління Союзу промисловців і підприємців та Об’єднання організацій роботодавців області, повідомляє Хмельницька обласна рада.

У ході засідання було зазначено, що цього року кількість тимчасово вільних робочих місць і вакантних посад, заявлених підприємствами, установами, організаціями Хмельницької області, становила понад 31 тисячу.

Майже кожна четверта вакансія пропонується на підприємствах у переробній промисловості і кожна п’ята – в сільському, лісовому, рибному господарстві, 15% – в оптовій та роздрібній торгівлі, 9% – у державному управлінні й обороні, 7% – транспорті,  6% – у сфері освіти, по 4% – у будівництві та охорони здоров’я, наданні соціальної допомоги.

Найбільший попит  спостерігався на кваліфікованих робітників (61%) та посади службовців (25%), решта працівники найпростіших професій. Найбільшу потребу у працівниках заявляють підприємства міст Хмельницького та Кам’янець-Подільського, а також Шепетівського, Старокостянтинівського, Славутського міста та району, Кам′янець-Подільського та Красилівського районів.

Серед районів та міст області найбільшу заробітну плату пропонували роботодавці Красилівського  району – 7,3 тис. грн, міста Нетішин – 6,9 тис. грн, Хмельницького району – 6,4 тис.грн, міста Хмельницького – 6,2 тис. грн, Полонського району – 6,0 тис. грн,  Шепетівського району та міста – 5,8 тис. грн,  Кам′янець-Подільського району – 5,7 тис. грн,  Ярмолинецького району – 5,5 тис. гривень.

У решті – середній розмір оплати праці у вакансіях коливався від 5,4 тис. грн до 4,5 тис. гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.