Прокурора з Хмельниччини судитимуть за хабар у 67 тисяч гривень

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо прокурора відділу прокуратури Хмельницької області. Його обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди у сумі 67 тисяч гривень за інформацію про обшуки та інші слідчі дії, повідомляє пресслужба ДБР.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Досудовим розслідуванням встановлено: прокурор отримав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 67 тисяч гривень в обмін на інформацію про місце та час проведення обшуків у кримінальному провадженні, де він здійснював процесуальне керівництво.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України. Оперативний супровід – Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. На нари його

  2. Ми своїх туди не відправляємо….

  3. Яке прізвище у цього законника?

  4. Тебя посадят! А ты не воруй больше.

  5. Реформа Луценка дає свої плоди, а сам Юрко продавав цілі справи ! Уявляю скільки він загрібнув за вишки Бойка ?

  6. От щуряка. Не поділився з начальством. До таких у нашого народа немає пощади.

  7. Прийшлось декілька разів звернутись у прокуратуру. Допомоги ніякої, просто сидить юрба юристів-хапуг, а результатів нуль. Висновок простий: гнати всіх.

  8. Всі ці трутні сидять в теплі, в чистоті, за велику зарплату, за рахунок наших податків і ще мерзота, спокушаються на хабарики… Гнати всіх їх в шию треба. Але ж як воно, по-іншому працювати буде, коли за працевлаштування платив, за навчання також?

    • Хочеш на їх місце, аж спати не можеш. Як і більшість хохлів. Щоб так само хабарі брати. У цьому проблема.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.