Ні – розпродажу України!

Під таким гаслом в офісі Хмельницької обласної партійної організації ВО «Батьківщина» відбулась прес-конференція для регіональних ЗМІ, яку провів  голова  хмельницьких «батьківщинівців» Олег Лукашук.

«Відкриття ринку сільськогосподарської землі, яке намагається протягти партія влади – це афера і катастрофа, наслідки якої неможливо буде виправити!» – зауважив Олег Григорович– «Україна має 42 мільйони гектарів сільськогосподарської землі. Це 72% території України. Земля – не товар! Її кількість обмежена і не відновлюється. Продавши землю, ми ніколи її не повернемо».

Із цим важко не погодитися, адже Закон про ринок землі, внесений на розгляд Верховної Ради, дозволяє не лише продавати по 200 тисяч гектарів в одні руки, він не встановлює запобіжників від продажу землі іноземцям.  Через що українські чорноземи можуть опинитися в руках іноземців. У тому числі – з країни-агресора.

Як свідчить останнє соціологічне дослідження групи «Рейтинг», 73% українців – проти продажу землі, 81% українців – проти продажу української землі іноземцям, а 74% українців – за проведення референдуму з цього питання.

231 місцевих рад, у тому числі Хмельницька обласна та 19  міських і районних рад Хмельниччини, ухвалили рішення про неприпустимість запровадження ринку землі.

«Саме тому «Батьківщина», як справді всенародна партія, голосуватиме проти відкриття ринку сільськогосподарської землі  і робитиме все можливе, щоб не допустити ухвалення цього закону», – зазначив Олег Лукашук.

Тому партія «Батьківщина» і її лідер Юлія Тимошенко вимагає:

 • провести Всеукраїнський референдум, на якому українці мають вирішити, можна чи не можна відкривати ринок сільськогосподарської землі (взагалі, а не лише іноземцям!);
 • створити Державний фонд, який зможе викуповувати приватні паї за ринковими цінами у тих власників, які хочуть продати свою землю;
 • негайно зняти з розгляду всі законопроєкти про відкриття ринку землі;
 • ухвалити продовження мораторію на продаж землі ще на рік.

Не дамо владі розпродати землю, розпродати Україну!

На правах реклами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Цікаво, чому рішення по землі так швидко хочуть прийняти? Не задумувались?

 2. Цікаво, скільки землі в Лукашука?

 3. Тупому дедушке надо внуков нянчить, а не политикой заниматься.

 4. Мудрий украЇнський народ сказав Так розпродажу Украіни і проголосував за нелоха. А якісь пігмеї йдуть проти народу.

  • ну а зараз здана за копійки в оренду таким як Лукашук, якщо людина не хоче обробляти свій шмат землі, тоді що їй робити?

 5. Забрати і продати китайцям через підставні фірми.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.