Демонтаж неминучий – влада вдруге попередила заклад, який пов’язують з екснардепом Рудиком

Управління торгівлі Хмельницької міської ради поширило інформацію про демонтаж тимчасової споруди у центрі міста.

“Керуючись Порядком демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та тимчасових конструкцій, затвердженим рішенням сесії міської ради від 21.09.2016 №55, тимчасова споруда, яка розміщена по вул. Проскурівській, біля будинку №44 без відповідних документів підлягає демонтажу (знесенню)”, – зазначено на сайті міської ради.

Влада просить власника до 11 листопада 2019 року демонтувати тимчасову споруду власними засобами. В іншому випадку її прибере комунальне підприємство.

Як відомо, за цією адресою розміщений пивний заклад, який пов’язують з екснардепом і хмельницьким бізнесменом Іваном Рудиком.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Бикота, руки геть!!!

 2. Ще якби в центрі Кольгоферів переглянули і повиганяли, а то що не заклад то без документів, все сходить з рук. Мер злигався і разом друзі, а декларував що наведе порядок…

 3. Каструльоголові…. йде зима, Рудик розбере ту халабуду.. літом знову поставить… і все

  • Дядя Ваня даже напрягаться не будет и пошлёт всех в дупу. А сами снесут. то он засудит кастрюлеголовых на многие миллионы, что бурлика придётся в рабство продавать.

 4. Якщо споруда незаконна,то дайте моливість узаконити. Холопам лиш би здоїти , а якщо не вийде то – зламати.

 5. Демонтаж хай проводить Бурлик з кувалдою

  • Бурлика там разок пивной кружкой отоварят по лбу, и шавка поймет свое место.

 6. Треба спалити! Бурлика хлопчики нехай займуться. Пару коктелей

 7. Чук! Ти придурок? Сьогодні будемо палити, громити, а завтра запрошувати до України інвесторів вкладати кошти. Жоден інвестор в таких умовах до нас не прийде. А завдяки таким недоумкам як Бурлик з його шмаркачами, які нічого не збудували, а вміють тільки руйнувати ми ще не скоро станемо цивілізованими.

  • Супер думка запросити інвесторів щоб вкладати в незаконну пивнуху Рудика.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.