У Волочиському районі приватний агровиробник незаконно використовував 13 га земель

Городоцькою місцевою прокуратурою виявлено факти незаконного використання приватним агровиробником 13 га земель, наданих у постійне користування для дослідницьких та навчальних цілей загальноосвітній школі.

Встановлено, що між товариством та навчальним закладом укладено договір про вирощування сільськогосподарської продукції на умовах підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання отримав у користування землі, розташовані за межами населеного пункту с. Тарноруда Волочиського району, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Укладенням цього правочину сторони приховали орендні відносини, що реально виникли між ними.

При цьому його укладено школою за відсутності на те відповідних підстав та повноважень.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати вказаний договір недійсним та звільнити земельну ділянку.

Під час судового розгляду позову відповідачами договірні відносини розірвано та неправомірне використання землі вартістю понад 350 тис грн припинено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. “Перемога”!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.