Волочиський ЖЕК за майже 5 млн грн купить мобільний сортувальний комплекс

Волочиське комунальне підприємство “Житлово-експлуатаційна контора” за результатами тендера 1 листопада повідомило про намір укласти договір з ПрАТ “Барський машинобудівний завод” (Вінницька область) на закупівлю мобільного сортувального комплексу за 4,89 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Комплекс складатиметься з приймального бункера для завантаження сміття зі стрічковим конвеєром, завантажувального транспортера, сепаратора барабанного типу, сортувальної кабіни, стрічкового магнітного сепаратора, бункера накопичувача кабіни, транспортера відводу мілких фракцій, системи електрокерування обладнанням.

В цілому, потужність сортувальної лінії розрахована на 12-15 тон твердих побутових відходів на годину. Розподіл відходів відбуватиметься на кілька фракцій: дрібна (механічний відбір) до 50 мм (органічні та інертні матеріали), чорні метали (механізований відбір), ПЕТ-пляшка (4 фракції), скло (2 фракції), макулатура (2 фракції); кольорові метали, плівка (2 фракції), інші матеріали (2 фракції).

Гарантійний термін експлуатації комплексу – не менше 1 року з моменту введення в експлуатацію.

Єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ “Хаммель-Україна” (Львівська область) з ціною вищою на 8,69%, ніж у переможця.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, Барський машинобудівний завод створено у вересні 1997 року. Кінцевими бенефіціарами виступають колишній голова Барської РДА і ексдепутат Барської райради від Партії регіонів Геннадій Лук та ексдепутат Барської райради від Народної партії Ілля Лук.

Довідка НГП. У Хмельницькій області нараховується 842 сміттєзвалища та полігона твердих побутових відходів. Вісім з них потребують закриття або розширення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.