Хмельницький за 11 млн грн викупить кілька гектарів у приватника під сміттєпереробний завод (Оновлено)

Хмельницька міська рада довиділила 7 млн грн КП “Спецкомунтранс” на купівлю земельної ділянки площею 5,6 га, яка розташована на території Олешинської сільської ради Хмельницького району.

Таке рішення обранці ухвалили під час внесення змін до бюджету-2019 на черговій сесії 9 жовтня.

Мова йде про землю (кадастровий номер 6825085100:05:013:0891), що належить хмельницькій фірмі ТОВ “Агроподілля 2017”, яка створена у лютому 2018 року. Фірма стала власницею землі на початку грудня 2018 року.

Як зазначив міський голова Олександр Симчишин, на цій земельній ділянця буде зведено сміттєпереробний завод.

Раніше з міського бюджету було виділено 4 млн грн на викуп зазначених 5,6 га.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, керівником ТОВ “Агроподілля 2017” записаний місцевий мешканець Андрій Володимирович Шпак. Людина з такими ж ініціалами на місцевих виборах-2015 балотувалася у депутати Хмельницької міської ради від партії “За конкретні справи”.

Крім цього, до 4 жовтня 2019 року Шпак був єдиним засновником. Наразі його замінив хмельничанин Станіслав Чорний.

Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 тис. грн.

Як писав НГП, 27 грудня 2018 року депутати Хмельницької міськради проголосували за придбання земельних ділянок у власність територіальної громади Хмельницького. Загалом, Хмельницький викупить 19 земельних ділянок загальною площею 2,56 га за ціною, що не перевищуватиме експертної грошової оцінки ділянок, яку буде провадено перед викупом.

Ці земельні ділянки розташовані на території Олешинської сільської ради Хмельницького району. Вони потрібні Хмельницькому для розширення площі перевантаженого полігону твердих побутових відходів.

26 червня 2019 року сесія Хмельницької міськради дала добро на викуп 37 земельних ділянок у населення для розширення сміттєзвалища.

Як відомо, хмельницький міський голова Олександр Симчишин обіцяв побудувати сміттєпереробний завод до 2022 року. Орієнтовна вартість заводу становить 37 млн євро.

Довідка НГП. Хмельницький міський полігон твердих побутових відходів заснований в 1956 році як відкрите звалище на місці глиняного кар’єру площею 8,88 га. Досі невідома його точна глибина, при цьому висота насипу відходів оцінюється в 50 метрів над рівнем ґрунту. Це приблизно, як одна 16-поверхівка! Кількість ТПВ, які захороненні на полігоні, на кінець 2014 року становила більше 4,25 млн. тонн. Щодобове поступлення сміття та відходів — 2300 куб. м.

Більше про проблеми з відходами читайте у статті “Сміттєвий” Хмельницький у пошуках інвесторів”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 21

 1. Нічого Картавий авантюрист не побудує, чергові обіцянки! Його завдання набити касу Свободи!

 2. Очень интересно было бы узнать Фамилию счастливчика и когда он им стал – обыкновенная кража денег у города – тупая и примитивная схема – похоже картавый понимает что обосрется на выборах и собирает пенсион

 3. Нічого собі!!! За сотку більше 700 долларів!!!! Картавий та шобла чо зовсім страх втратили?

 4. Слава Богу, справа потихеньку рушає з мертвої точки. Вірю, незабаром в місті буде сміттєпереробний

 5. Молодці,сміттєпереробний вкрай важливий для міста!!!
  В такому місці сотка набагато більше коштує ніж 700 баксів,місто реально за копійки вторгувало таку необхідну ділянку.Ще раз молодці.Вітаємо,Ви доклали максимум зусиль!
  Дякуємо Вам за Вашу роботу.З Вами місто дуже змінилося за остані 4 роки!!!

  • Дибіл ти. Кончене жополизне створіння!!!! Хто біля мусорки купить землю для бізнесу? Там красна ціна 300 баксів оптом.

   • Анонім,чому Ви так хвилюєтесь,незабаром у міста буде свій сміттєбереробний,це набагато важливіше ніж якихось 700 баксів,для такої справи і 1000 не шкода віддати!Хмельницькому потрібен сміттєпереробний!І дякуючи міському голові п.Симчишину місто його отримає!

    • Про таких як ти влучно сказано ” дурень думкою багатіє”. Завод повинен був побудувати ся вже. Чи може мешканцям міста мера в мусор засунути на пару днів?

 6. Никто же не против завода который он обещал построить вот уже 4 года вопрос простой почему такая цена- вы много видели продаж в Области за 11 млн грн за 2 гектара земли – нет так и я о том же

 7. Нащо той завод? Він буде на горі, місто внизу, будуть звозити сміття з інших областей, а ми тим будемо дихати? Смог буде над нашим містом. Не потрібен в тому місці сміттєпереробний завод.

  • Це ідеальне місце для завода,кращого годі шукати,як по ціні так і по розташуванню!
   Вперед Олександре Сергійовичу,хмельничани Вас підтримують!

 8. Картавий вже за свою каденцію обіцяв побудувати завод! Пшик!!! Зате хтось дуже круто заробив 11 лямів. Ура!!!

 9. По такой цене землю для космодрома покупают, а не для свалки.

 10. Нае..л тупо по барыжному, но Шо делать на фекальные шествия деньги нужны. Штефан Бандера в аху..е от наследников – это уже не бандеровцы, а правнуки Остапа Бендера.

 11. Справа нарешті зрушила з місця, шкода що власники ділянок на яких буде розташований завод тянули з рішенням, це спільна проблема, її треба вирішити. Критиканів бачу багато у коментарях, ви багато побудували для міста ? Чому при Мельнику мовчали? Та ваша справа колихати повітря а міському голові турбуватись про місто.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.