Депутат “Слуги народу” хотів взяти на поруки хмельницького активістка, підозрюваного у шахрайстві

Народний депутат України Ігор Василів звернувся до Хмельницького міськрайонного суду із заявою про обрання запобіжного заходу для місцевого активіста Артура Сторожука у вигляді його особистої поруки.

Про це свідчить ухвала суду від 13 вересня.

У клопотанні зазначив, що у провадженні СУ ГУНП в Хмельницькій області знаходиться провадження за підозрою Сторожука у вчиненні кримінального правопорушення зв ч.3 ст.190 КК України. 22 серпня ухвалою колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Хмельницького апеляційного суду щодо активістка обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 4 жовтня 2019 року.

Разом з тим, суд відмовив нардепу у задоволенні клопотання, оскільки недодержані вимоги КПК України. Відповідно до вимог статей 184200201 КПК України, клопотання про застосування запобіжного заходу або про його зміну може бути подано до суду прокурором, слідчим, підозрюваним, обвинуваченим чи захисником. Можливість подання такого клопотання безпосередньо поручителями кримінальним-процесуальним законодавством не передбачена.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. ЗЛОДІЙ ЗЛОДІЯ ВИРУЧАЄ

  2. Злодії на Гагаріна,3.
    Коли підуть, то говоритимуть ,,у нас ще таких не було,,.
    Як завжди, посмерти оцінюють.

  3. Не знаю, що то за депутат, але сторожук – шахрай і злодюжка, тож зедепутат явно не з хороших людей….

  4. За грати сторожука

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.