Попередньо роботи над проектом з реконструкції аеродромного комплексу КП “Аеропорт Хмельницький” оцінили в 10 млн грн

Комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” 13 вересня оголосило тендер на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції аеродромного комплексу з продовженням штучної злітно-посадкової смуги на 500 метрів очікуваною вартістю 10 млн грн.

Фото Віталія Тараненка

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Замовник у завданнях на проектування визначив, які будівлі та споруди мають бути відображені розробниками у складі аеродромного комплексу. Це – реконструкція руліжної доріжки та перону, облаштування біля перону стоянки для спецтранспорту, реконструкція системи водовідведення аеродрому, будівництво партульної автодороги, будівництво периметрової огорожі з сигналізацією, світосигнальне і радіотехнічне обладнання, установка метеорологічного обладнання, будівництво аварійно-рятувальної станції, реконструкція двох діючих трансформаторних підстанцій, будівництво очисних споруд аеропорту, реконструкція існуючих інженерних мереж.

Термін на виготовлення проектно-кошторисної документації відводиться до 31 грудня 2020 року.

Сам аукціон запланований на 30 вересня.

Як писав НГП, 21 березня 2019 року депутати Хмельницької облради внесли зміни до Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2022 роки. Зокрема, передбачили 5 млн грн за рахунок обласного бюджету на розробку проектно-кошторисної документації з реконструкції аеродромного комплексу з продовженням штучної злітно-посадкової смуги на 500 метрів очікуваною.

Нагадаємо, що раніше Державна авіаційна служба України назвала недіючий хмельницький аеропорт базовим у Західному регіоні.

22 грудня 2017 року депутати обласної ради затвердили програму відновлення та розвитку комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним обсягом фінансування 774 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Щось не зрозуміло це проект має бути виготовленим до 31 грудня 2020 року за 10 млн.грн.???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.