Робоча група ОДА і облради перевірятиме Службу місцевих автодоріг ще два місяці

Тимчасово виконувач обов’язків голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко продовжив дію робочої групи з вивчення ситуації, що склалася на ДП “Служба місцевих автодоріг”, до 1 жовтня.

Про це сказано у його розпорядженні від 6 серпня.

Крім цього, до складу групи, яка нараховувала 13 осіб, введено чотирьох депутатів обласної ради: Івана Гладняка, Вадима Лозового, Олександра Савчука і Артура Фрідмана.

Як писав НГП, робоча група з вивчення ситуації на ДП “Служба місцевих автодоріг” працює з кінця червня цього року і мали підготувати свої пропозиції до 1 серпня. До її складу ввійшли депутати обласної ради Михайло Бойко (ВО “Батьківщина”), Микола Моцний (Об’єднання “Самопоміч”), Олександр Слободян (Радикальна партія), Юрій Смаль (ВО “Свобода”), представники податкової та аудитслужб, а також керівники структурних підрозділів ОДА.

Фактичним ініціатором цієї групи виявилася постійна комісії з питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності обласної ради, яка 13 червня заслухала “на килимі” директора Служби місцевих автодоріг Сергія Дуду. Після розмови з цим керівником депутати рекомендували Кальніченку створити групу з перевірки використання коштів обласного бюджету та здійснення поточної господарської діяльності ДП.

Більше читайте у публікації “Перехідна” адміністрація хоче відновити статус-кво Служби місцевих доріг“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Робоча група ОДА і облради “трастиме” Службу місцевих автодоріг НА БАБЛО

  2. Дехтярук розвернув крила! А тепер пропав,куда? Трасти його треба!

  3. У Дектярука есть крылья? Да он Пегас!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.