МКП “Хмельницькводоканал” підвищує тарифи на послуги та чекає на пропозиції від споживачів

МКП “Хмельницькводоканал” на виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 р. №866 “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, повідомляє про наміри корегувати тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення.

На розгляд НКРЕКП запропоновані наступні тарифи:

– вартість послуги з централізованого водопостачання (без ПДВ) — 8,41 грн/куб.м;

– вартість послуги з централізованого водовідведення (без ПДВ) — 8,90 грн/куб.м.

У період з 26 червня по 10 липня 2019 року від споживачів послуг приймаються пропозиції, зазначає сайт комунального підприємства.

Свої пропозиції та зауваження Ви можете надіслати за адресою:

29000, м. Хмельницький, вул. Водопровідна, 75, МКП “Хмельницькводоканал”

або на електронну скриньку підприємства kmwater@ukr.net

Громадські обговорення щодо корегування тарифів на 2019 рік відбудуться 11 липня о 14.30, у приміщенні актового залу міського комунального підприємства “Хмельницькводоканал”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 26

 1. Пропозиція єдина – не підвищувати!
  Якість не покращено, вдосконалень- жодних, оптимізації -0.
  Влада нічого не робить в цьому питанні.
  Пройде їх кандидат до ВР, нехай спільно з міс кими побратимами вирішують фінансові питання водоканалу без підняття тарифів.

  • Диденко не пройде, нащо місту депутат с освітою 3 класса церковно приходської школи. Ганьба може і на майдані кричати!!!

 2. Просто ганьба ! Скільки можна знущатись ? Резерви треба шукати на підприємстві. Мер повинен провести ревізію на цьому КП.

 3. Слава Симчишину і Діденку!

 4. Пропозиции напишите на листочке, сверните в трубочку и запихайте себе в опу. Принято решение поднять значит поднимут.

 5. Монополіст стверджує про наміри збільшити плату, а я собі думаю як їм ті наміри вгомонити. Цього року вже вроді піднімали вартість води та стоків і що знов ??? А скільки води втікло , коли була аварія на Чернігівці ? Чому про це ніхто не каже ? Невже на простих громадян повішають недостачу ???

  • Якби то один прорив, а вони майже щоденні, що свідчать лише ЧЕРВНЕВІ НОВИНИ ЦЬОГО РОКУ ТОГО Ж ХМЕЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКВОДОКАНАЛУ, які наводжу в коментарі.
   4 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Прибузька, 34/1.
   Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул.Інститутська , 8, вул. Свободи, 46/1, Старокостянтинівське шосе, 12
   5 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Свободи 48/1, 57. Проводиться заміна люка по вул. Соборна, 56.
   11 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Степана Бандери, 8, вул. Водопровідна, 75/1а, вул. Грінки 1/2, перехрестя вулиць Зарічанської-Степана Бандери та Київської -Лєскова.
   12 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Свободи, 68, вул. Богуна, 4.
   13 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Пілотська, 53, Львівське шосе, 55/3, 33, перехресті вулиць Кам’янецька-Вайсера.
   14 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Молодіжна, 17, вул. Київська, 89, вул. С. Бандери, 2/1, перехресті вулиць Чорновола-Лесі Українки.
   18 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Кармелюка, 10, пров. Гонти, 29, вул. П’яскорського 8/1.
   20 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул.Київська, 89 та перехресті вул. Міцкевича – пров. П’яскорського.
   21 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на перехресті вул.Курчатова – Вокзальна,та вул. Степана Бандери, 8.
   23 червня на Чернелівському водогоні, в районі села Калинівка сталася аварійна ситуація. На час робіт, у місті обмежено водопостачання.
   24 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Прибузька, 34, Львівському шосе,вул. С. Бандери, 7/1, перехресті вулиць Проскурівського Підпілля – Вокзальна та вул. Соборна-Бузька.
   25 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Чорновола, 155, перехресті вулиць Київська-Ліскова
   26 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Подільська, 78, вул. Чорновола, 155, вул. Купріна, 64/1, вул. Свободи 4А.
   27 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Панаса Мирного,31, Старокостянтинівському шосе 1/1, вул. Городня 15/3. Надалі їх кількість буде неодмінно збільшуватись
   ДЛЯ РОЗДУМУ ХМЕЛЬНИЧАН:
   Ліквідація кожного прориву для бюджету міста обходиться у 60-80 тисяч гривень.
   Останнім часом щорічно з Чернелівського водозабору перекачується в Хмельницький понад 38 млн. куб. метрів. Для уяви: це ставок глибиною 2 метрів площею приблизно 5 на 4 кілометри. На скільки літ може вистачити Чернелівського водозабору ніхто в міськраді не цікавиться. А лихо може не забаритися.
   У Красилівському районі наближення екологічної катастрофи уже відчувають. Уже в 2009 році в 15 населених пунктах було зафіксовано потріскання будинків, в 12 селах криниці повисихали і місцева влада змушена оплатити будівництво тут водопроводів, висохли десятки ставів, сотні струмків. Руйнівні наслідки чернелівського водозабору відчувають жителі багатьох сіл на відстанні до 30 кілометрів від нього.
   Про якість цієї води. Вона зовсім не така, як була раніше. Тоді було заборонено вносити будь-які добрива чи ядохімікати на території водозабору. Зараз цього ніхто не дотримується. Своєрідний факт. Після зруйнування заслучненського тваринницького комплексу, де вирощували 6080 нетелів, залишилися відстійники сечі, де її знаходилось тисячі, якщо на сотні тисяч, тон. Їх також зруйнували, а вся рідина просочилась в грунт на території водозабору. Правда, начальник хмельницького місьводоканалу Віктор Кавун невдовзі після цього в одному із інтерв’ю хвалився, що «Наша вода – одна з найкращих в країні».
   Це далеко не весь негатив про водозабезпечення міста Хмельницького і дійсний екологічний стан Красилівського району. Може на це звернуть увагу наші майбутні виборці у ради від Верховної – до місцевої та новопризначені керівники місцевої влади Хмельниччини? Сподіваємось на це, хоч без найменшої надії
   Уточнення. Зараз місто Хмельницький споживає щодень в межах 70 тисяч кубічних метрів. За рік – 25,5 млн. 95% з них надходить з Чернелівки, тобто 24,3 млн. метрів кубічних. То ж уявний вище згаданий ставок має бути дещо меншим – приблизно 4х3 кілометри. Але і це викликає страх, що вода в чернелівському підземному озері може скінчитись зовсім не очікувано, що мало б зобов’язати міську владу до пошуку інших джерел, в крайньому випадку, хоч би заручитись гарантією відповідних водопошукових служб скільки ще років може діяти чернелівський водозабір, про що офіційно повідомити містян.
   Із вище написаного випливає дуже цікава арифметика щодо міста Хмельницького та названих ставків. Сказано, що останнім часом за рік використовується близько 24 мільйонів кубічних метрів води. Діє він з 1981 року – 29 літ. До заліку беремо останніх двадцять, найбільш близьких до теперішнього середньо річного показника споживання води. Виходить 480 мільйонів кубічних метрів.
   Площа міста Хмельнацького 90,2 мільйона квадратних метрів. Розділивши об’єм спожитої води на розмір названої території, матимем цифру 5,3. Такої глибини мав би бути ставок на території сучасного міста з чернелівської води, яку за цей період хмельничани випили, використали для страв чи злили в каналізацію, мається на увазі й миття автотранспорту, сауни, лазні, поливання грядок тощо. А її викачано задарма з підземелля Красилівщини. Як це позначиться на її майбутті?
   Цей водопровід будували розумні люди, як тимчасовий, розрахований максимум на десять років, протягом яких прокласти труби до Дністра. А скільки минуло? Тому й лопають вони, бо давно прострочена їх гарантія, спричиняючи величезні втрати води, які теперішнє керівництво, замість розумного пошуку виходу з такого становища, вирішила компенсовувати підвищенням тарифів.

   • Правильні, розумні речі сьогоднішній владі не цікаві.
    Перспектива їх не приваблює. Їм би ввірвати побільше і втекти пошвидше.
    Які з них господарі. Вітер в головах свище. І справи закінчуються пробігами, фестами та розвагами.

 6. Чернелівці.

 7. Є актуальна і нагальна пропозиція йти їм під три чорти.

 8. Нинішній мер- найкращий з усіх, які в нас були. А тут всі заздрісники зібралися.

  • Ще один представник #мандиСимчишина

  • Лучшими были Константин Карлов (1961-1973) и Андрей Шоханов (1953-1956).Посмотрите,как город развивался при них. А нынешние рагули это так,плесень.

  • Чем он лучше? Посади завтра обезьяну мером, то же самое будет!! Есть огромний колектив чиновников, которий все делает под ключ. Мер лиш надув щоки ездит на проверки с журналистами или отчети строчит

 9. Володько писав опівночі, коли перебував на шабаші дияволів. В сатанинському екстазі йому й видався нинішній мер найкращим. Сперечатися з хворим не рекомендується.

 10. Кп водоканал треба ліквідувати, тому що це підприємство шкідник, воно приносить вигоду тільки адміністрації цього підприємства. Вони вміють тільки гроші за воду брати і дерибанити.свого обладнання для усунення аварій не мають труби і паяльники , техніку все роблять підрядники які потім дають відкати. Пропозиція ліквідувати це кубло а створити відділ в міськраді який буде обліковувати споживачів.

 11. Всі комунальні підприємства є джерелом наживи міської влади. А робітники на цих підприємствах є батраками. Хто хоче пересвідчитись, то зверніться на Хмельницькбудзамовник і поцікавтесь, що він збудував в минулому та цьому роках. Відповідь: нічого.

  • Так. На кожному великому комунальному підприємству розкрадаються величезні гроші на закупках, проведеннях робіт, зарплатах і т.д. з відповідними заносом на верх частки.

 12. Пропозиція: ПРИВЕСТИ ЗДИРНИКІВ КОМУНПЛАТИ ДО НОРМИ, АБО РОЗІГНАТИ.
  Реагування: НЕМОЖЛИВО!!!
  Підстава: ВЕРХИ ЗАЛИШАТЬСЯ БЕЗ ЗАНОСІВ ЧАСТОК ЦЬОГО ЗДИРСТВА.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.