ДБР взялося за ексголову суду, який в АТО рахувався тесляром, а в Славуті виносив рішення “іменем України”

Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Хмельницькому, підозрює колишнього голову Славутського міськрайонного суду Юрія Мацюка у привласненні, розтраті майна та службовому підробленні (ч.3 ст.191, ч.1 ст.366 КК України).

Екссуддя Юрій Мацюк. Фото з сайту “Антикор”

Про це “Незалежному громадському порталу” стало відомо з матеріалів судових ухвал.

За даними досудового розслідування, протягом серпня-жовтня 2017 року голова суду Мацюк спільно з іншими невстановленими співробітниками суду вносили завідомо неправдиві відомості у табеля обліку використання робочого часу, де зазначалось також про конкретні дні перебування голови суду на роботі, хоча фактично останній у вказані дні на роботі у суді та у Славуті не перебувавав. У подальшому підроблені табеля використовувались для нарахування та виплати заробітної плати голові суду.

Крім цього, під час перебування Юрія Мацюка на посаді голови  Славутського міськрайонного суду, 18 серпня 2017 року його було прийнято на роботу у в/ч А-1358 на посаду тесляра 2-го розряду і в подальшому наказом командира в/ч А1358 від 21 серпня 2017 відправлено у розпорядження оперативно-тактичного угрупування «Луганськ» для виконання службово-бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, де він перебував до 21 жовня 2017 року.  24 жовтня 2017 року суддя був звільнений із військової служби за власним бажанням.

Водночас, відповідно до даних Єдиного державного реєстру судових рішень, суддя Мацюк 3-6 жовтня і 17-18 жовтня 2017 рокус виносив рішення та ухвали.

ДБР відслідкувало місцеперебування судді Мацюка. Так, за інформацією баз ПрАТ «Київстар», вранці 6 жовтня 2017 року він перебував у селі Цвітоха Славутського району, а ближче до обіду – у Києві. Зауважимо, що цього дня служитель Феміди мав би бути у зоні АТО.

Додамо, що 5 червня 2018 року Вища рада правосуддя звільнила Юрія Мацюка з посади судді Славутського міськрайонного суду Хмельницької області “у зв’язку з поданням заяви про відставку”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Не здивуюся, якщо через деякий час цього суддю звільнять від кримінальної відповідальності, через відсутність складу злочину. А автору раджу опановувати українську. Як це суддя може “рахуватися” в АТО? А може він ВВАЖАВСЯ в АТО? Кальку з російської не варто вживати.

  2. Какойто крутой судья в Славуте ?

  3. Данный судья должен возглавить судебную реформу!

  4. Данный судья должен возглавить судебную реформу!

  5. вор должен сидеть в тюрме я сказал.жиглов

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.