Ціна парламентських виборів – українські чорноземи

Від складу майбутнього парламенту залежить доля села, селян і українських чорноземів.

Зараз українські телеканали активно «зомбують» виборців проплаченими рейтингами ймовірних переможців парламентських перегонів.

Телеканали і так звані «прохідні» партії контролюються одними й тими самими людьми.

У всіх цих партій є одна спільна риса. Вони проігнорували представників села, фермерства, аграрних підприємців. В їхніх виборчих списках немає жодного представника сільських громад, селян, фермерів. Немає тих, хто працює на землі. Представників села не пускають в списки партій, не дають високих посад, не дають навіть висловитися на телебаченні.

У олігархів та представників Міжнародного валютного фонду є спільна мета: загарбати за безцінь український чорнозем. Вони «малюють» вигідну собі соціологію, щоб позбавити селян будь-якого представництва у парламенті та в уряді.

Лідер партії «Слуга народу» прямо сказав: земля повинна стати товаром якнайшвидше. Такої ж позиції дотримується і партія «Голос». Олігархи вже забрали заводи, привласнили фабрики, «роздерибанили» бюджет країни. А тепер вони націлились вкрасти останнє, що належить народу, – українську землю.

Відкрити ринок землі вимагає від української влади Міжнародний валютний фонд, за яким стоять західні мільярдери Сорос та інші. Це одна з умов надання Україні наступних кредитів. Представники Заходу сподіваються, що новий Президент і новий уряд візьмуть на себе зобов’язання зняти мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Ніхто з наявних партій не хоче представляти інтереси села. Адже село для них – це зовсім не престижно. Щоденна реальність селянина знаходиться надто далеко від людей, що все життя ходили у білих сорочках та боялися забруднити свої руки. Ви не знайдете ні однієї згадки про розвиток сіл на з’їздах та в програмах так званих «прохідних» партій.

На фото: Сергій Іващук, голова Хмельницької обласної організації Аграрної партії України, № 8 у виборчому списку партії.

Тому Аграрна партія йде в парламент. Щоб захистити село, сільських жителів та українську землю.

Аграрна партія іде в парламент, щоб на перше місце в парламенті і уряді поставити інтереси українських селян і сільських громад. Ми разом йдемо в парламент, щоб жителів села більше ніхто не зміг ігнорувати. Як українські воїни боронять землю від російських окупантів, так і ми будемо захищати наші чорноземи від олігархів та від МВФ.

Досить політичних посередників! 10 мільйонів українських селян нарешті матимуть свою особисту партію. Аграрна партія вже чотири роки поспіль входить у трійку лідерів на місцевих виборах.

Наша підтримка – велика. Насправді Аграрна партія вже має 7% підтримки. Але треба ще більше. 7% – це замало для того, щоб зупинити розпродаж землі. Потрібно як мінімум 12%, щоб голос селян гучно лунав на найвищому рівні.

Парламентські вибори – це війна за землю.

Голосуючи за Аграрну партію, голосуйте за своє представництво у найвищій владі. За щасливе життя на своїй Богом даній землі. За справедливу соціальну підтримку села і селян.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.