Партія “Слуга народу” показала своїх мажоритарників у Хмельницькій області

Пропрезидентська партія “Слуга народу” опублікувала свій список кандидатів в одномандатних округах у Хмельницькій області.

Про це повідомляє офіційна сторінка політсили у “Фейсбуці”.

Округ № 187 – Стефанчук Микола Олексійович
Закінчив юридичний факультет у Хмельницькому інституті регіонального управління та права, Хмельницький національний університет за спеціальністю «Соціальна педагогіка», Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію за спеціальністю «Управління навчальним закладом» та Хмельницький університет управління та права за спеціальністю «Державна служба». Працює начальником юридичного відділу Державної організації «Національний офіс інтелектуальної власності». Член Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України». Засновник та голова Громадської організації «Європейський науково-дослідний інститут права».

Округ № 188 – Бочкарьова Оксана Валеріївна
Закінчила лікувальний факультет у Буковинській державній медичній академії та інтернатуру за спеціальністю «Акушерство та гінекологія». Випускниця Подільського державного аграрно-технічного університету за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.

Округ № 189 – Копанчук Олена Євгенівна
Закінчила економічний факультет у Подільському державному аграрно-технічному університеті та юридичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Випускниця факультету державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Адвокат та керівник адвокатського об’єднання.

Округ № 190 – Жмеренецький Олексій Сергійович
Закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю «Інформаційні технології проектування» та Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Електронне урядування». Спеціалізується на впровадженні інноваційних технологій. Працює заступником голови правління благодійної організації «Благодійний фонд «КОЛО». Раніше був заступником директора державного підприємства «Національний проект «Чисте місто» з питань запровадження індустріальних парків в Україні.

Округ № 191 – Потапова Марина Валеріївна
Закінчила Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство». Адвокат, здійснює діяльність в галузі права як фізична особа-підприємець.

Округ № 192 – Гуменюк Василь Васильович
Закінчив Вінницький соціально- економічний інститут вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», спеціальність – «Менеджмент організацій». Директор комунального закладу «Центр культури та дозвілля». Раніше був директором Ярмолинецького будинку культури.

Округ № 193 – Марчук Ігор Петрович
Закінчив Подільську державну аграрно-технічну академію за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію менеджера-економіста. Працював на керівних посадах у комерційних компаніях.

Додамо, що за останніми даними соціологічних опитувань, за “Слуга народу” готові проголосувати 49,8% виборців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Дай Бог нашому теляті та вовка з‘їсти ….

 2. Сергій Лабазюк та Віктор Бондар на своїх округах розірве цих вискочок, як тузік грєлку. Нехай ці адвокатішки не ви#обуються

 3. Так Лабазюк з Бондарем і купили в Зе собі округи. Тому там і невєдомі звірюшки. Все по старому, по-корупційному. Лохотрон через гаджети

  • А хто відомий? Кого б ви там хотіли бачити?))) Ви не дасьте відповіді на це питання!!!!

  • У Бондаря є сильний конкурент – Співак. Він власник Старокостянтинівського цукрового заводу і має неабияку підтримку в окрузі. А Бондарь вже всім набрид.

   • Співак таккий конкурент, що аж у обласну раду не зміг пройти.Якби не купили йому місце у людини, яку посунули, то не пролетів би він далеко! Так саме. як пролетить на цих виборах. Співак може тільки одне гребсти землі по району і місті, А його аграрна партія хапає землю у старконі в міськраді на кожній сесії. Геть таких олігархів!

   • Співак перестань гребсти землю гектарами! Не дай Бог цьому мільйонеру пройти у раду. Це буде повний капец.
    Добре що Старокостянтинів знає хто є хто і його підтримка є нульова.

 4. А хто ці люди?

 5. А хто дійсно ці люди.Чи зають вони проблеми в округах.Мабуть не знають і не будуть знати.

  • “Чесний” мер і ” чесний” Діденко знають проблеми громади ( мова про незаконні будівництва). Нічого, просто знущаються над людьми і рвуться до Верховної ради, ще там “захистити” інтереси громади.

   • Діденкове місце в тюрмі, як і Картавого.

    • Так, але якщо хмельничани знову проголосують за цих “чесних людей”, то знову погодяться терпіти ще 5 років цей безпредел. Думайте, люди про майбутнє своїх дітей.

 6. ребята вопрос не в том кто эти люди а как они туда попали-кто звонил кто просил

 7. Марінка Потапова , жінка судді, главне рішалово в Кольгоферів-Кацемірів. Підземку в центрі помогла порішать їм через суддів.

  • Потапова то повний нуль! Яка спецом кинута в округ, бо коломойський домовився заради бондаря.

 8. Олександр Співак – довірена особа ПЕТРА ПОРОШЕНКА по 191 округу!

 9. Стефанчук молодший лізе товстою дупою у депутати…

 10. Компанія є дружиною прокурора-корупціонерів, який нагріб та легалізувала кошти у вигляді хабарі сезон надприбутковий бізнес дружиною. Крім того в її оточені є вішали, як Осташ Михайло Савович- рішає будь-які питання в судах. Старі кадри в нову владу!!!

 11. ЦІ СЛУГИ НАРОДУ ТАКІ ДАЛЕКІ ЯК ЇХНІЙ ЛІДЕР ЗЕЛЯ-ГОЛОСУЙ ЗА ХУДНЯКА

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.