Головними опонентами “ЄС” на виборах Порошенко назвав проросійські партії Бойка-Медведчука і Мураєва-Вілкула

Головними опонентами “Європейської солідарності” на дочасних виборах до Верховної Ради є політичні партії та сили, орієнтовані та підтримувані Росією.

Про це п’ятий президент України, голова партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко заявив під час інтерв’ю інформаційному агентству “Главком”.

“Політичну силу Бойка-Медведчука вважаю нашим головним опонентом на виборах… Вони претендують на те, щоб зайти у більшість та в уряд. Але п’ятій колоні — не місце в українській владі: Бойко і Медведчук, Мураєв і Вілкул — всі вони мають залишитися на маргінесі”, — наголосив Порошенко.

Лідер партії переконаний, що тільки команда “Європейської солідарності” здатна зупинити реванш проросійських сил не лише у майбутній Верховній Раді, а й у країні загалом.

Як повідомляв OBOZREVATEL, “Європейська солідарність” 19 червня подала список партії до Центральної виборчої комісії. До списку були внесені певні зміни.

Наталю Баласинович, що стала фігуранткою відеоскандалу із перепалкою з поліцейськими, виключили зі списку кандидатів у депутати від “ЄС”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Дурак этот ваш Порошенко.

 2. Вважаю, що ніхто з нормально мислячих виборців Хмельниччини за партію Порошенка не проголосує, тільки казнокради, олігархи, судді, прокурори зі своїми сім’ями та родинами. А це максимум 2-3 відсотки. Навіть на Львівщині 5 відсотків вона не набере, бо люди побачили скільки підлот Порошенко під час конання його президентських повноважень викинув проти народу України.

 3. Гнида,ти Порох!
  В тебе були всі можливості засадити цих сепарів після майдану,але ти скотина вибрав гроші!!!
  І після 5-ти років правління в тебе с.ки ще вистачає нахабності новорити про опонентів!!!
  Та вони вже мінімум по 4-ри роки повині сидіти з 15-ти.Ти скот.на разом з Луциком все просрав і тепер говориш про реванш “ригів”!
  Падло перефарбоване!!!
  НЕНАВИДЖУ!!!

 4. В мене просто слів нема!!!
  Гнида,5 років не помічала 5-ту колону,а тут “Скотиняка”прозрів.Як можна бути таким дебілом і ще кулидись “лізти”.Забийся падло в нору і сиди,та молись що б тебе скотина і твоїх поплічників “Свинарчуків-Луценків і т.д. не винесли на “Суд Лінча”,падлюка!!!

 5. Уверен порох не преодолеет 5% барьер. « свиноборонпром» рулит.

 6. Про що говорить ця чума рошенівська, у тебе 90% населення України “зрадники”. Щоб чмо не говорило воно і так закінчить своє життя “по заслугам”. Бидло бандерівське кровожадне.

 7. Зі всім вище написаним згідний стовідсотково. Але виникає боязнь: невже в Хмельницькій області знайдуться такі виборці, окрім занадто схудлої отари неперевершено підлого її власника, які віддадуть свої голоси за народозрадницьку партію цього нахаби? Як їх після цього можна називати?

 8. Невже на Хмельниччині знайдуться ті хто проголосує за кума пуйла? Цікаво скільки московських рабів тут проживає?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.