Стало відомо, кому з представників Хмельниччини ЦВК роздала подяки за організацію президентських виборів

Центральна виборча комісія роздала 42 подяки представникам Хмельниччини “за сумлінне виконання своїх обов’язків щодо організації підготовки проведення чергових виборів президента України 31 березня 2019 року”.

Про це сказано у постанові ЦВК від 11 червня.

Відзнаки отримали 37 членів ОВК, дільничних комісій і технічного персоналу.

БАГЛАЙ
Віктор Васильович
системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
БЕЛІНСЬКА
Наталія Борисівна
секретар дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 681131 територіального виборчого округу № 188;
БЕЛІНСЬКИЙ
Віталій Миколайович
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
БІСІРКІНА
Валерія Євгеніївна
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 187;
БРЕЗДЕНЮК
Аліна Олегівна
голова окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 187;
ВЕРБИЦЬКА
Тамара Анатоліївна
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 189;
ВОЛИНЕЦЬ
Артем Олегович
член дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 680583 територіального виборчого округу № 189;
ГІЛЕВИЧ
Лариса Володимирівна
головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 189;
ДЗЮБАК
Павло Миколайович
секретар окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
ЗАГОРУЙ
Лідія Михайлівна
голова дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 680410 територіального виборчого округу № 189;
ЗВАРИЧУК
Едуард Олександрович
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
ІЩУК
Анатолій Юрійович
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 187;
КИРИЛЮК
Валентина Віталіївна
голова дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 681037 територіального виборчого округу № 189;
КМЕТЬ
Станіслава Йосипівна
голова дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 681504 територіального виборчого округу № 187;
КОНОНОВ
Максим Геннадійович
системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 187;  
КРАВЦОВА
Ірина Василівна
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 187;
КРИК
Назарій Васильович
системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
МАЗУР
Андрій Петрович
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 187;
МАЛАНЧАК
Леся Іванівна
голова окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 189;
МУСІЮК
Ніна Павлівна
голова дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 680057 територіального виборчого округу № 189;
ОЛІЙНИК
Марина Петрівна
голова окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
ОСТАФІЙЧУК
Тетяна Володимирівна
голова окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
ОХОТА
Борис Борисович
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
ПАЛЬОХІНА
Олена Станіславівна
голова дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 681443 територіального виборчого округу № 188;
ПЕТРИШИНА
Лідія Анатоліївна
голова дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 680141 територіального виборчого округу № 188;
ПІДСКОЦЬКИЙ
Олег Іванович
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
ПТАШКА
Юрій Леонідович
системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 189;
РААЦ
Костянтин Валерійович
секретар окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
РОШКА
Олена Аліковна
голова окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
СВЕТЛІЩЕВ
Микола В’ячеславович
секретар дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 681521 територіального виборчого округу № 187;
СТЕПКО
Вадим Вікторович
системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
ТАРНАВСЬКА
Оксана Ананіївна
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
ХОМИЧ
Вадим Анатолійович
секретар дільничної виборчої комісії з виборів Президента України  виборчої дільниці № 681562 територіального виборчого округу № 187;
ЧАБАНОВА
Любов Григорівна
системний адміністратор окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193;
ЧУЧА
Лариса Олександрівна
головний бухгалтер окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
ШИНКАРУК
Володимир Володимирович
член окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 188;
ШМИГЕЛЬСЬКА
Людмила Олександрівна
секретар окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 189;
ЯРЕМА
Руслан Вікторович
заступник голови окружної виборчої комісії з виборів Президента України територіального виборчого округу № 193.

Крім цього, ЦВК відзначила подяками 5 працівників органів ведення та адміністрування Державного реєстру виборців: начальника відділу ведення Держреєстру виборців виконавчого комітету Славутської міської ради Наталію Лисак, начальника відділу ведення Дерреєстру виборців апарату Білогірської районної державної адміністрації Наталію Майдан, начальника відділу ведення Держреєстру виборців апарату Волочиської районної державної адміністрації Михайла Рома, начальника відділу ведення Держреєстру виборців Хмельницької міської ради Олега Торкала, головного спеціаліста відділу ведення Держреєстру виборців апарату Красилівської районної державної адміністрації Дмитра Шахрая.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.