Віталій Діденко: «Хмельничани бачать, що є команда, котра втілює зміни уже сьогодні реальними справами»

Керівник хмельницької міської організації ВО «Свобода» і депутат міської ради Віталій Діденко вирушає у велику політику. За задумом партії, яка його висунула, трампліном до Верховної Ради має стати місто Хмельницький, а точніше 187 виборчий округ. На минулих парламентських виборах у 2014 році від «Свободи», але самовисуванцем балотувався теперішній заступник мера Хмельницького Володимир Гончарук, який посів третє місце із 17-ти. Тоді перемогу здобув Сергій Мельник, який розміняв крісло міського голови на депутатський мандат.

У нашій розмові Діденко стверджує, що нині у діючого нардепа, який уже зареєструвався на позачергових виборах, немає більше такої могутності. За його словами, виборці дуже не люблять зрадників, натякнувши, що Мельник змінив політичну силу (був у ВО «Батьківщина», опинився в БПП), а також «кинув» хмельничан, не досидівши мерську каденцію.

 

Нещодавно у спільній заяві з мером міста Олександром Симчишиним, Ви заявили, що балотуватиметеся кандидатом у народні депутати по 187 виборчому окрузі. Коли і як було прийняте відповідне рішення?

— Рішення було прийняте на з’їзді ВО «Свобода», мою кандидатуру запропонував Олександр Симчишин. Звісно, були відповідні погодження керівництва партії та місцевого осередка, врахована уся моя попередня робота. Я дякую усім своїм побратимам за довіру і постараюсь її виправдати.

Разом з ВО «Свобода» на вибори йде ряд партій націоналістичного спрямування. Чи узгоджували з ними свою кандидатуру?

— По 187 виборчому округу я є єдиним кандидатом від правих сил. Але в ряді інших округів в Україні були представленні достойні кандидати від патріотичних сил. Усі розбіжності було залагоджено під час перемовин на рівні партійного керівництва. Ніяких гострих суперечок не було, головне завдання, аби представники партій націоналістичного напрямку були представленні у парламенті.

Під час брифінгу Олександр Симчишин сказав, що проведенні соцопитування показують беззаперечну його перемогу, у разі, якщо б у нардепи йшов він. Яку частину рейтингу мера можете перенести на себе?

— Згадана соціологія проводилась  раніше, а не під вибори. Але можу сказати, що не лише наші опитування, а й данні інших політичних сил свідчать про велику підтримку діючого міського голови та його команди містянами. Хмельничани бачать, які зміни відбулися за останні роки, відбувається постійний рух вперед, місто оновлюється. Це, до речі, відзначають й делегації підприємців з інших міст. Головне, що запущені певні безповоротні процеси, котрі розвиватимуть інфраструктуру міста, поліпшуючи життя його мешканців.

Звичайно, я розраховую на велику підтримку хмельничан, оскільки проголосувавши свого часу за Олександра Симчишина, вони не розчарувалися у його діяльності. Ми, як команда, отримуємо багато слів вдячності від містян. Я думаю, що виборці бачать команду, котра втілює зміни уже сьогодні реальними справами. Це не якийсь «кіт в мішку», мовляв, проголосуйте, а ми все зробимо. За нашими плечима реальні справи, пустими балачками рейтинг не наростиш, хіба тимчасово.

Чи не здається, що проводячи брифінг з представлення Вас кандидатом у народні депутати на території новозбудованого дитячого садочка, це є використання адмінресурсу?

— Партія «Свобода» ніколи не використовувала і не використовуватиме адміністративний ресурс. Історія Партії регіонів яскраво показала, що ламання людей «через коліно» призводить до протилежного результату. Новозбудований дитячий садочок – це приклад нашої командної роботи. А загалом це 12 закладів освіти збудували та добудовуємо, без допомоги керівництва держави та нардепа по округу.

Як Ви оцінюєте свої шанси на перемогу?

— Очевидно, що бажаючих отримати мандат народного депутат буде багато. І не тільки по нашому округу. Але ми маємо досвід проведення непростих виборчих кампаній, маємо чітке бачення, що і як потрібно робити у парламенті. Я йду у Верховну раду не для того, аби задовольнити якісь свої амбіції, а щоб спільно з командою ВО «Свобода» реалізувати ті напрацювання, які у нас є, і втілити у життя «Програму захисту українців». Наш інтерес не позмагатися з сильними кандидатами, наша мета змінювати місто та Україну.

У своїй промові, аргументуючи Ваше висування, Олександр Симчишин сказав, що співпраця з діючим нардепом Сергієм Мельником його не задовольняє. Ви такої ж думки?

— У 2015 році, коли партія делегувала Олександра Симчишина на посаду мера, ми чітко знали, яких змін потребує місто і як цього досягти. Пройшов час і усі хмельничани можуть порівняти роботу нашої команди та роботу Сергія Мельника. Командою Симчишина за короткий період часу вдалося збудувати, окрім шкіл та садочків, понад 20 спортивних майданчиків, майже 100 прибудинкових, придбати 23 тролейбуси й ще 10 до початку вересня, найнижчі тарифи тощо. Цей перелік можна продовжувати, але ці показники й є результатом роботи патріотів у місті. Аналогічна ситуація з парламентом. Є цілий ряд народних депутатів, котрі лише піаряться на тому, до чого не мають жодного стосунку.

Місто має цілий ряд питань, котрі потребують державного фінансування. Взяти, до прикладу, ситуацію з пасажирськими перевезеннями. Міський бюджет виплачує близько 100 млн. гривень за пільгові перевезення, раніше це був обов’язок уряду.

Але процес децентралізації передбачає, що ці видатки лягають на плечі місцевих бюджетів?

— Так, але в результаті цієї децентралізації Хмельницький лише втрачає: перевезення, освіта, медицина, профтехосвіта тощо забирають з бюджету міста до мільярда гривень на рік. На мою думку, децентралізація це більше передвиборча агітація попереднього президента, аніж реальність. Фактично коштів на розвиток міста більше не стало. Якщо порівняти скільки отримала дотацій минулого року сусідня Вінниця і скільки Хмельницький, то це небо і земля. Прикладом також може бути й Рівне. Там, де належним чином працювали народні депутати, там є результат.

 

Які першочергові завдання Ви вирішуватиме, ставши народним депутатом?

— У Хмельницькому була проблема з садочками для дітей. На сьогодні знайдені механізми та можливості це питання вирішити. Цілком очевидно, що далі слід збільшувати кількість шкіл, створювати належні умови для навчання. Це дуже важливе питання, адже навчання дітей – основа нації.

Хмельницькому для подальшого розвитку потрібно розвивати належну транспортну інфраструктуру, яка сполучатиме його з іншими містами та країнами. У першу чергу, це відновлення аеропорту, котре зробити власними силами, без підтримки держави, практично неможливо.  Далі дороги, точніше належна їх якість. Без фінансування з боку держави тут не обійтися.

Розвиток належної транспортної інфраструктури обов’язково приведе до притоку інвестицій, а це додаткові робочі місця, відрахування до бюджету.

На законодавчому рівні у ВО «Свобода» є пакет документів, котрі необхідно уже сьогодні втілювати в життя, починаючи з пенсійної реформи та ряд інших важливих законопроектів.

Сьогодні суспільство досить інформоване про діяльність влади. Усі бачать, хто кнопкодавить, хто за які законопроекти голосує чи ні. Я точно знаю, що за ВО «Свобода» жодному виборцю соромно не буде.

Скільки коштів потрібно на виборчу кампанію та хто її фінансуватиме?

— У нас ніколи не було і не має практики підкупу виборців, чи формування якихось пірамід. Ми не роздаємо гречки, не є партією газової труби. Є наші прихильники та меценати, об’єднанні ідеєю, на кошти яких випустимо певну агітацію. Але найголовнішою агітацією будуть наші справи – справи команди Симчишина. Нехай кожен кандидат покаже хоча б частинку того, що ми можемо показати вже зараз. А зробити ми  можемо набагато більше.

Назалежний громадський портал

 

Політична реклама

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. Який з нього народний депутат ? Просто карєрист.

  • Я не політолог, але ”кар’єрист” на мою думку це Лабазюк і Мельник. Що вони зробили за всі ці роки для простих людей? (окрім розданої гречки і обіщаній)

 2. Віримо команді Симчишина Сподіваемся на вашу допомогу місту у ВР

 3. Все правильно сказав. Буду слідкувати за цим кандидатом. Він може заслужити мій голос.

 4. 3 роки шукаю на нього компромат… але його немає… лише всі кажуть що принциповий та чесний. Коли небудь я таки знайду його!

 5. Тут багато не треба говорити. Можна лиг проаналізувати всі його голосування в цій та попередній каденції, як члена земельної комісії й все стане якним. Це людина честі та справедливості. ДумайТЕ!

 6. Знаю ВІталія багато років. Щось погане про нього навіть вигадати важко. Саме такі депутати потрібний Україні.

 7. Реальним справами? Досить вже гімно зливати з канави біля парку Молодіжного в Південний Буг. Ось ваші реальні справи. Скільки уже можна до вас звертатися?

 8. Мала досвід спілкування із Діденком, як з депутатом. Дуже чемна та освічена людина. Буду підтримувати його на виборах, адже з усіх, що йдуть – він найбільше зможе зробити для міста!!!

 9. Народ, ви здуріли, діденка в депутати ??

 10. Діденко сидить на схемах і заробляє грошенята для картавого, загальновідома інфа, хоча може народ і його вибере. Зельцмана ж вибрали…. САЛА УКРАЇНІ…

  • Що ви блеєте!? Де та «загально відома інфа»?

  • Адже сижу з Діденком за депутатською партою не перший день. Це людина честі та справедливості, як й вся команда, яка зараз з міській раді.

 11. Как по мне то лучше бы представитель Хмельницкого был избран в Президентом страны.Может дороги были бы как в Виннице.

  • Реально роззуйте очі. Стільки скільки за останні роки доріг зроблено, то це просто супер. Бачив навіть в ночі роблять, це действітєльно уровень.

 12. Не дай Боже свободовцам стать депутатом эту партию надо вообще запретить. Сколько беды она сотворила для Украины

  • Якої «біди»? Як написано вище купа дитячих садочків, шкіл, пороблених доріг й спортивних майданчиків?))

 13. Про які досягнення для міста ви блеєте???
  Для себе особисто – незаперечно!
  Садочки, дороги, фести, скакання і все з чого маєте собі зиск.
  Не в такі часи ( до децентралізації) жодна влада не забирала пільговий проїзд, не збільшувала тарифи майже кожні півроку. Уже й сміття золотим зробили.
  А крадете тим же шляхом що й попередники – з допомогою земельки ( зариваюте мільйони при ремонтах, при відсудженні, при будівництві та ін.)
  Свобода – це патріотизм, націоналізм, вічна боротьба, АЛЕ не ,,його величність ЛЮДИНА,,
  Ця політсила зневажає людей, як оточуючих, як виборця, як фахівця
  І в решті решт, навіть як побратима. Своїх же використовують і при ненагідності викидають. В даному випадку Сашко добре бачить, що Віталію більше довіряють і він відкритіший і доступніший в спілкування і має вплив на нього при вирішенні питань. Тому й підтримує цього кандидата до ВР.
  Подібний прецедент , правда не партійний, хмельничани вже мали між покійним мером та Лукашуком.

  • Бла бла . Без жодних фактів . Це аби позвиздіти !! А реальність ми бачимо щодня і через це довіряемо команді Симчишина !!! Діденко мае бути в парламенті і достоїн представляти і захищати інтереси Хмельничан

   • Достойно , ти відробляєш
    гроші, за кожен коментар.
    А ,,достойно свободи,, – показали президентські вибори. Навіть достойний Кошулинський через ,,Свободу,, залишився далеко в хвості.

 14. Діденко дійсно достойний кандидат. Маємо шанс отримати нормального депутата, вперше за роки незалежності. Бо Лукашук з Мельником нероби

 15. Громада, ось хоча би один факт. Сволотівська влада пеердала в керування новоствореному замість ЖЕК № 6 іншій конторі. Що в свою чергу підняла тарии, якість послуг ще більше впала. Домовленсть про продаж мікрарайону Виставка була вже давно. ЖЕК № 6 який не виграв конкурсу по всіх показниках був на другому місті …. один факт.. ще факти ??

 16. Можу десятки таких фактів привести, і по закупівлі нових світильників, тендери на які виграє фірма з орбіти картового, де за ціною сучасних європейських купують місцеве ГЕ, прибуток – кишенню.. ще треба факти, наприклад про суми відкатів по ремонту доріг і скандал коли дорогу на вул.Свободи через півроку вже почали ремонтувати… і фірма -підрядник як вигравала так і виграє тендери…. ще факти ??

 17. Щось у біографії Діденка велики прогалини! Освіта середня.

  Відомості про трудову діяльність:

  З 07.1993 року по 04.1994 рік – Хмельницьке автотранспортне підприємство 16806.

  З 04.1994 року по 03.1996 рік – військовозобов’язаний строкової служби ЗСУ.

  З 10.1997 року по 03.1998 рік – контролер Державної служби охорони.

  З 02.2002 року по 10.2003 рік – менеджер Науково-виробничного центру з інформаційних проблем територій ІППММ АН України.
  З 01.2007 року по 05.2015 рік – фізична особа-підприємець.
  З 2012 року – голова Хмельницької міської організації Всеукраїнського Об’єднання «Свобода»
  Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах):
  З 2014 року волонтер Благодійного фонду «ВОЛОНТЕРИ ПОДІЛЛЯ».
  Член Всеукраїнського об’єднання «Свобода».
  З 2010 року депутат Хмельницької міської ради від ВО «Свобода».
  От запитання: що ж той Діденко робив і як заробляв на життя з 03.1998 рік до 02.2002 року =2 роки? і ще один період: з 10.2003 року по 01.2007 =2 роки?

 18. З Діденком знайомий вже майже 10 років і можу сказати що це людина слова і йому небайдуже що буде з містом і країною

 19. Excellent, what a web site it is! This blog presents valuable
  data to us, keep it up.

 20. When some one searches for his necessary thing, therefore he/she wishes to be available that in detail, so that
  thing is maintained over here.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.