Володимир ГРОЙСМАН: Йду в Раду не знову, а вперше – вперше з командою, яку я сформував

Нова політика – нові обличчя – нові ідеї. Щоб ця формула стала успішною, повинен бути реальний результат. Адже суспільство над усе бажає якісних змін, а не гарних слів. Це чудово розуміє Володимир Гройсман, лідер нової партії «Українська стратегія Гройсмана», яка об’єднала прогресивних та фахових економістів, політиків, українську інтелігенцію, словом усіх тих, хто має досвід, знання і бажання як створити сучасну заможну Україну та підтримує європейський курс її розвитку.

– Люди хочуть від політиків результату. Люди серцем і розумом мають відчути, на що ми здатні. А ми реально здатні змінювати країну на краще. Усе, що ми обіцяємо у своїй програмі, ми зможемо зробити. Наголошую, я іду в Раду не знову, а вперше – вперше з командою, яку я сформував, – заявив Прем’єр-міністр.

Безумовно, надважливий – досвід. У Володимира Гройсмана він доволі потужний. Адже прекрасно себе зарекомендував на керівних посадах у місцевому самоврядуванні, Уряді, Парламенті. Він був наймолодшим міським головою, наймолодшим в історії спікером. Є наймолодшим Прем’єр-міністром. Саме тому в його команді багато нових облич. У першій десятці політичної сили люди середнього віку. Наймолодшому партійцю – 35.

– Коли мені було 28, я хотів, щоб у рідному місті якість життя змінилась. Я пообіцяв містянам, якщо вони довіряться мені, я зроблю все, щоб місто процвітало. У мене була чудова команда і я зробив все, щоб зміни стали відчутні. У 41 я відчуваю відповідальність за країну. Я знаю, як робити відчутні для кожного з нас зміни. Я вирішив, що не хочу бути гравцем чужої збірної, не хочу і далі долати перепони, що уповільнюють зміни, які потрібні людям. Тому вирішив сформувати власну команду “Українська стратегія”, яка знає, як зробити швидкі зміни, знає, у чому проблеми і як їх розв’язати, щоб вони більше не виникали. Команда, що вміє приймати рішення і втілювати їх і добре розуміти всі виклики, що перед нею стоять. Країна для мене — не просто місце на карті. Це 45 млн людей з можливостями. І кожен матиме змогу себе реалізувати: від дитини до літньої людини, – наголосив Володимир Гройсман на з’їзді партії “Українська стратегія Гройсмана”.

 

Кого об’єднала «Українська стратегія Гройсмана»

У лавах партії – лідери найуспішніших змін в країні у галузях освіти, медицини, культури, економіки, фінансів, юстиції, врядування.

«Освітня реформа – це марафон на десятиліття. Одна слабинка на цьому шляху – і вся праця десятків людей буде знівельована. Тому потрібні вартові змін. Ми не маємо права відступити назад. І тому я сьогодні тут, з цією командою»,Лілія Гриневич, перша жінка – міністр освіти за часів незалежної України.

«Мені 35 років і я є наймолодшим міністром в цьому уряді. Я є прикладом того, що останніми роками сотні молодих людей приходять в уряд, в місцеві органи влади. Ми разом почали змінювати систему, спільно проводити реформи, які конче необхідні нашій країні. І для мене важливо, щоб ці реформи не зупинялися, тому я став частиною команди «Української стратегії Гройсмана». Сьогодні ми йдемо за довірою до людей, для того щоб робити Україну європейською, сильною, ефективною державою»,Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України. Ідеолог і лідер реформи державної служби, приватизації та введення принципів корпоративного управління на держпідприємствах.

«Зараз твориться нова сторінка політичної історії сучасної України. Цей час неспокійний, і має великі виклики. Суспільству нав’язуються страхи, роздмухують тривоги і нав’язують безвихідь. І в цей час «народні» політичні «цілителі» обіцяють прості способи покращити життя ще вчора. За таких умов як здобути довіру людей, як реально домогтися позитивних змін? Це треба робити з позицій відвертості, розуму, фаховості, досвіду, великої компетентності і відповідальності. Це і є та команда, яку сформував Володимир Гройсман. І я радий бути в цій команді зі своїм досвідом», – Євген Нищук, Міністр культури України, який виступає за відродження українського кіно, розвиток сучасної української книжки, просуває культуру, мистецтво, традиції України у світі.

Серед фахових управлінців у лавах «Української стратегії Гройсмана» – Павло Петренко, Міністр юстиції України, котрий розбудовує мережу центрів безоплатної правової допомоги громадянам, ініціював відкриття і створення нових реєстрів даних: онлайн оформлення документів, укладання шлюбу тощо, Сергій Марченко, співавтор змін до Бюджетного та Податкового кодексів, які збільшили фінансову спроможність і самостійність громад, Павло Яблонський, секретар Вінницької міськради, Віктор Єленський, один з найбільш ефективних парламентарів з усіх працюючих у Верховній Раді, нардеп Андрій Тетерук, який добровольцем пішов воювати на Схід, а згодом прийняв командування батальйон «Миротворець» та багато інших прогресивних особистостей.

В команді Гройсмана також люди, які відстоюють та захищають територіальну цілісність та суверенітет держави, права українців у світі. Серед них – Еміне Джапарова, перший заступник міністра інформаційної політики. Кримська татарка. На її глибоке переконання, «наша команда має три ключові елементи: візію, досвід, і головне – потужне бажання зробити Україну не просто місцем на карті».

«Передати повноваження і ресурси на місця та створити в Україні справжній середній клас – вважаю це є запорукою успіху України. Ми точно знаємо,  як потрібно робити ці зміни. Ми знаємо, що таке відповідальна політика. Я хочу стати спільно зі своєю командою успіхом українців. Нашим спільним успіхом. Я переконаний, що людям, які висловлять нам квотум довіри, не буде соромно за нашу роботу», – підкреслив Володимир Гройсман.

Ольга ВІТКОВСЬКА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цей кандидат мав ціну на газ та світло піднімати й піднімати, а тепер йде далі “творити” в Раду. Стратег сраний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.