Голова громадської організації зі Славути вважає, що входження району до Хмельниччини є штучним

Голова громадської організації «Славутське міськрайонне об’єднання «Майдан» звернувся з відкритим листом до міських голів Славути та Нетішина, а також голови Славутської районної ради, повідомляє сайт міста Шепетівка.

«Останнім часом серед жителів Славутського району та міст Славута і Нетішин виникла стурбованість щодо подальшої долі наших адміністративних одиниць в зв’язку з проведення адміністративно-територіальної реформи та зокрема укрупнення районів Хмельницької області. Відповідно до оприлюдненого плану наші адміністративні одиниці мають відійти до укрупненого Шепетівського району. Жителі Славути вже неодноразово чули від очільників області про необхідність ліквідації міста як окремої одиниці. Бачимо, що зараз є намагання знищити ще й місто Нетішин та Славутський район».

Який саме очільник області їм казав про ліквідацію міст залишається загадкою. Пояснень як взагалі можна ліквідувати живе місто, в листі ми не знайшли також. Далі громадська організація наводить причини такої пропозиції:

«Рішення про розподіл коштів ми бачимо, що наші міста та район фінансуються з обласного бюджету по «залишковому принципу». Ми на правах «невістки».

Ви знаєте про жахливе транспортне сполучення з обласним центром (відсутність прямого залізничного сполучення та аварійний стан автодороги Р-05 між Славутою та Шепетівкою.

Ви знаєте, що очільники області роками бояться приїздити в наш регіон.

Ви знаєте, що більшість мешканців нашого регіону їздять обстежуватися та лікуватися до медичних закладів Рівного, а не Хмельницького.

Ви знаєте, що у нас майже не проводяться обласні спортивні та культурно-мистецькі заходи.

Ви знаєте, що багато випускників віддають перевагу ВУЗам Рівненщини, а не Хмельниччини.

Ви знаєте, що за останні роки майже не було відзначення наших визначних людей державними званнями та нагородами.

Громадські активісти нашого регіону не беруть участі в громадському житті Хмельницької області.

Ви можете легко порахувати, що до м. Хмельницький відстань 120 км (Славута), 141 км (Нетішин), 171 км (найвіддаленіше село Славутського району, а до м. Рівне відповідно 76, 58 та 99 км.

Диким виглядає те, що частина новоствореної Нетішинської ОТГ відноситься до 189-го виборчого округу, а частина до 190-го. Жодних кроків до виправлення цієї «дурні» зі сторони «області» не робиться.

Також вважаємо доцільним нагадати Вам, що історично наш регіон є Волинню, а не Поділлям. Теперішнє входження наших земель до Хмельниччини є штучним».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

  1. А чи відомо шановному громадському активісту, що уже давно обговорюється рішення про укрупнення областей і Рівенщина увійде до Волинської області з центром у Луцьку! Ну і відповідно з Славути до Луцька – 176 км з Нетішина -158 км. Якщо ж укрупнення Славути і Нетішина в один Шепетівський район то получається єдиний потужний промисловий центр який в змозі “переплюнути” самий Хмельницький. Тим більше промисловий Хмельницький, це відлуння минувшини. Так, що є над чим подумати.

  2. Сепаратизм.. в буцигарню…

  3. Як там кажуть у Нетішині: що славутське, то не людське?

  4. Дуже цінна пропозиція, яку правильніше було б назвати вимогою задоволення особистих інтересів безіменного голови Славутської громадської організації. Сажнем вимірявши відстань від свого будинку до Скаржинецького лікувального закладу і Отрозького психокомунального закладу на рівенщині, цілком обгрунтовано дійшов до висновку, що постійним місцем його проживання має стати саме ця місцевість. Сюди регулярно курсують автобуси зі Славути і рідним буде зручніше возити йому передачі. Саме з цієї причини Славутський район необхідно підпорядкувати Рівенькій області, а від Хмельниччини відгородитися плотом або ровом за проектом Порошенка, якими, за його запевненнями, він надійно на віки-ваічні відмежував Україну від Росії.

  5. сепаратизм містечковий. реалізація сценарію слуги народу. а потім що, путін памагі?

  6. І ЦЕЙ МУДАК ЩЕ ВЕШТАЄ В СЛАВУТІ?

    • А де ж йому бути? У Рівенському та Острожському психбудинках невіліковних не приймають. Хіба що в джунглі в залізній, кількаразово старанно продезинфІнкованій клітці, під посиленою охороною, відправити.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.