Мер Хмельницького вирішив не йти на вибори до Верховної ради

Мер Хмельницького Олександр Симчишин вирішив не йти на вибори до Верховної ради, а підтримати голову міської організації «Свобода» Віталія Діденка. Про це він заявив сьогодні під час пресконференції журналістам.

«Спростовуючи чутки про те, що я розглядав посаду міського голови, як кар’єрну сходинку у велику політику, офіційно заявляю, що не зраджу вибір хмельничан та не проміняю посаду міського голови ні на які перспективи великої політики. Хоча останні проведенні нами опитування показували безальтернативну мою перемогу.

Однак до парламенту йде член нашої команди, аби було потужне лобі, котре допомагало відстоювати інтереси містян. Я прошу підтримати кандидата у народні депутати по 187 округу голову міської організації «Свобода» Віталія Діденка».

На уточнююче питання журналістки, чи не лобіював інтереси хмельничан нинішній нардеп Сергій Мельник, Олександр Симчишин відповів, що реального захисту та допомоги хмельничанам на державному рівні за останны 3,5 роки не було.

Заява щодо участі у виборах

Geplaatst door Oleksandr Symchyshyn op Maandag 10 juni 2019

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. А мала бути допомога від держави при самоврядуванні і децентралізації? 🙂

  • Брешит картавий, ой брешит. Пускай скажите сколько денег привел с бюджета Мельник. Сколько работ на них проклали. А потом Диденко кроме как рассказов какие все херовие, больше ниче

 2. Два крахобора!

 3. Хитрос*акий сволотівець!!!

 4. При чесному мері за кошти витрачені в продовж каденції Картавого можна було б в двоє більше робіт зробити. Хмельничани, значна частина, цього розуміти не хочуть, їм кістку підкидають їм достатньо.

 5. Чуєш мер ! Подивись на комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник”. Це твоє обличчя. Із 300 працівників залишилось 20. База є, техніку розграбували, а фахівці пішли на інші фірми. В тебе й в Бондаренка разом з своїм торгашем совісті не залишилось.

  • Яка совість в Картавого? Проти чього боролися його побратими, та загинули, то в нього процвітає.

 6. Таке враження ніби за власні кошти будує садочки!

 7. Пролетит картавый с Диденко на этих выборах а потом и на мерских- причём кандидатам от зе команды

 8. СВОБОДІВСЬКА ЗЛОДІЙСЬКА БИДЛОТА !!!!!!! Воно піджак не навчилося носити зате красти вміє добряче. Семчишина обрали мером не хмельничани а 10% сільських рагулів понаїзджалих з западеньщини.

 9. Наділо ту блюзу як зателепаний вуйко. Симчишин ти спочатку піджак навчись носити, ти на бидло схожий.

 10. Сєранув Симчишин, що програє кандидатурі від Слуги Народу, і при цьому покаже свій справжній рейтинг, який ні 85%, ні 75%, а максимум 15%. І тоді на виборах мера йому взагалі нічого не світить.

 11. Який з Деда депутат ВР? Йому, в кожусі, на чолі смолоскипної ходи лічить ходити, та від місцевих забудовників кістки отримувати.

 12. Яка приблуда видаляє коменти по справі ???

 13. На старість все-таки зумів правильно оцінити свої розумові здібності. Молодець. Тепер йому усюди широка дорога.

 14. Картавий, просто психічно хвора людина, видає бажане за дійсне!

  • Ці потвори картаві нічого не можуть окрім як красти бюджетні кошти через відкати та шляхом неголосування і шантажування в міській раді за земельні питання та зарахування пайової участі – вимагати з підприємців гроші за позитивне голосування і вирішення питання . Прикладів дуже багато .

 15. Слава Семчишину!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.