Торгівля людьми: діти, матір яких арештували в Грузії, повернулися в Україну

Про це повідомляє прес-служба президента.

Діти прилетіли президентським літаком і в супроводі уповноваженого з прав дитини Миколи Кулеби.

Малюки тривалий час перебували у переїздах територією Грузії та Росії і їм необхідна тривала реабілітація.

“Треба з’ясувати, за яких обставин вони перебували з мамою без належного супроводу. Тому що з Росії, де вони просили притулку, їх попросили поїхати”, – зазначив Кулеба.

Він додав, що однією з основних перешкод для повернення дітей в Україну була підозра, що їхні батьки мають намір їх продати. Зокрема, правоохоронців насторожило те, що семеро з десяти дітей були народжені сурогатними матерями протягом одного року.

“Це треба перевірити на території України – яким чином усе відбувалося, за який кошт і так далі. Треба багато чого з’ясувати і на території України, і на території Грузії. Ми не знаємо, що відбувалося в Росії, там загинула одна дитина. Ні у грузинської, ні в української сторони немає можливості провести ексгумацію. Але батьки надали всі документи стосовно поховання цієї дитини”, – сказав Кулеба.

Він наголосив, що діти з родини Сусляків мають проживати з бабусями в одній сім’ї, щоб вони не почувалися розділеними.

“Наше завдання об’єднати їх у родині та надавати реабілітацію. Бо діти у важкому психічному стані, а їхній фізичний стан треба перевіряти”, – підкреслив уповноважений президента.

До Хмельницької області діти вирушать вранці 7 червня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. За аферы суслика среднего попали теперь бабка с дедом на 10 суслят.

  2. Этот тип сусляк яркий образ барыг и кидаловА города ХмельницкАго. Именно здесЯ его набержный квартал и им созданные отщепенцы взяли курс на масштабные строительные кидаловА граждан по территории ХмельникАго и Украины. Суррогатные дети к большому сожалению это прикрытие от уголовщины. Таких педерастов нужно кастрировать публично.

    • Это ты яркий пример пропаганды защиты абортов и реклама контрацептивов. Кастрировать нужно было твоего папу до знакомства с твоей мамой.

  3. А хто може розповісти про сучасний стан цих гарних діток.Хто їх нагодуєзодягне, виділить місце для прожиття. серед них є вже й такі, яких теба у самостійну дорогу в життя благословляти. Які ж бідові вони, якою їх доля буде? Всім серцем переживаю за них.

  4. Радянська влада такого не допустила б, а українська турбується лише за злодіїв, які стовідсотково складають її зловонний кістяк.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.