У Шепетівці перевізник погрожує повністю припинити перевезення пасажирів

Шепетівський перевізник погрожує припинити надання послуг майже по всіх маршрутах, повідомляє сайт міста Шепетівка.

Відповідний лист надіслав до Шепетівської міської ради перевізник ПрАт «Шепетівське автотранспортне підприємство 16807» Руслана Савчука. Більше того, перевезення по маршруту 6-А вже не здійснюються.

На думку перевізника, йому компенсують недостатній обсяг коштів за пільгові перевезення.

“У разі не вирішення питання компенсаційних виплат за пільговий проїзд у повному обсязі, підприємство буде змушене повністю припинити перевезення пасажирів. З огляду на вказане повідомляємо, що підприємство припиняє пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування ( № 2; № 6-А; № 5; № 5-А; № 9; № 3; № 6; № 10; № 11; № 1) з 15.06.2019».”

Дата 15 липня обрана невипадково, адже за два дні до цього має відбутись чергове сесія міської ради. Руслан Савчук сподівається, що поставивши подібний ультиматум місцеві депутати підтримають його претензії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. Невже влада м. Шепетівки разом зі своїми депутатами, якщо вони справжні захисники інтересів своїх виборців, до названої дати не зуміють знайти нормальних перевізників, а транспорту зухвальця перекрити виїзд на міську трасу? В крайньому випадку встановити плату на кожну одиницю за користування міськими вулицями.

 2. На жаль ці горе-перевізники,падлюки, інакше їх не назвеш, настільки приростають до своїх «рулів в маршрутках»(не всі звичайно,більшість водіїв із розумінням відносяться до «припинення» надання послуг майже по всіх маршрутах, в місті Шепетівка,Хмельницької області.

  Це чим же він обґрунтовує,що йому компенсують недостатній обсяг коштів за пільгові перевезення? Звичайно, його обґрунтування,це його особисті «сіркові очі»

  Коли комерсанти – перевізники йшли на конкурси, вони декларували, що будуть працювати згідно законодавства України, тепер вигадали «свої закони». Отож, гнати з маршрутів сраною. мітлою цих комерсантів на залізку Корчагіна та відновлювати комунальний транспорт.

  Сьогодні ніякого обліку пасажирів немає, а в транспортній мафії і їхнім кураторам напевно вигідний вал не облікованої готівки. Можна безкарно красти, от і вигадують проблеми. Із якої суми вони платять налоги?
  Розумію, що багато пасажирів в маршрутках самі винуваті, що дають так себе обдурювати і напевно поведуться на такі «слізні прохання».
  Виконком який засідає у Шепетівський міській Раді забив на проблеми чорнобильців,учасників бойових дій, інвалідів війни(по перевезенню) «своїм стратегічним здобутком»,який здобув сидячи на стільцях в мерії, поприроставши до них одним місцем – великий «БОЛТ»
  Що,перевізники не знали,що будуть возити пільговиків. Закон не нинішній,а не подобається чи не вигідний-міняй свою діяльність,а не обкрадай людей, не хами!!! Іди на майдан і вирішуй свої проблеми.
  Створюється враження,що це не маршрутки, а в більшості бочки із оселедцями, які обслуговують НАС з Вами шановні Хмельничани та гості м. Шепетівки.
  І ведуть себе це «ХАМЛО» нібито вони вже приватизували дороги,зупинки –скоро і повітрям будуть торгувати.
  НЕ ПОБАЖАЄМ цим ВИРОДКАМ(без пасажирів звичайно) ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!

 3. Бурлика на него натравить. Приложится кувалдой и всё решит мигом.

 4. ЯК СКАЗАВ БИ ПАРУБІЙ – “ТА НУ НАХЕЛ”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.