Хмельничанка отримала 15 років в’язниці за вбивство місцевої базарниці

Хмельницький міськрайонний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав місцеву 21-річну мешканку винною у вчинені умисного вбивства і засудив її до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляє сектор комунікації поліції області.

Нагадаємо, що вбивство сталося 17 вересня 2017 року близько 17.00 години у Хмельницькому на вулиці Інститутська. Жертвою стала 50-річна місцева жителька, яка мала бізнес на ринку. Коли потерпіла зайшла в під’їзд, на неї з ножем накинулась незнайомка. Зав’язалась боротьба. Нападниця кілька разів вдарила жінку ножем у груди, пошкодивши аорту та легені. Потерпіла ще змогла вибігти за зловмисницею на вулицю, де втратила свідомість і невдовзі від значної крововтрати померла.

Правоохоронці одразу почали відпрацьовувати усі можливі версії вбивства, проводячи роботу по встановленню особи нападниці. Останню, до речі, бачили декілька свідків події, зафіксували її і камери спостереження. Був складений фоторобот. На пошуки зловмисниці орієнтували громадськість.

Проведені заходи дали позитивний результат — особу зловмисниці встановили. Нею виявилась тоді ще 20-річна жителька обласного центру. Під час сутички між жінками під нігтями потерпілої залишились біологічні сліди, ДНК-експертиза яких співпала з ДНК затриманої.

Увесь період, поки тривало слідство, підозрювана перебувала під вартою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Якщо синонім до підприємця – базарниця, то журналіст нгп – писака!

  2. Так звісно якщо бандюган то пишуть кримінальний авторитет а якщо на ринку людина працює то Базарниця!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.