Радник голови Хмельницької ОДА став координатором партії співака Вакарчука

Радник голови Хмельницької облдержадміністрації Василь Міракін представлений координатором партії “Голос” співака Святослава Вакарчука .

Про це повідомляє офіційний сайт політсили.

У повідомленні зазначається, що всі нові члени команди пройшли перевірку на відповідність 10 критеріям партії «Голос». Їх завдання — робота з волонтерами, передвиборча агітація та допомога туру змін. Ще координатори будуть зв’язковими між центральним штабом партії та місцевими осередками.

«Ми взялися за велику задачу — зміна політики в Україні. І, я впевнений — ми це з вами зробимо. Що таке успішна країна сьогодні? Це три складові: верховенство права, якісний державний апарат і демократія. В світі майже не існує країни, яка би починала з демократії. Тому що демократія — це свобода. Поки держава працює як неправильний механізм, про свободу говорити зарано. Тому наша з вами задача — полагодити державний механізм», — сказав новим членам команди Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, що у 2015 році Василь Міракін очолив організацію партії “Удар” у Хмельницькій області.

На місцевих виборах-2015 балотувався до Хмельницької обласної ради від БПП “Солідарність”. Входив до партії Петра Порошенка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. вакарчук предатель, його вже раз обрали і він написав заяву і пішов, зайшли інші і зараз теж ми проголосуємо а він візьме і знову продасть, навіщо такий кандидат хай краще співає це виходить краще у нього

    • Не очкуй, Славік. А якщо чесно, Славік вирішив зірвати куш використовуючи не той голос. Бо той голос,що до цього його кормив, стільки не дасть.

  2. І співає він таксобі.. соросовська щавка

  3. Співак хороший, а депутат ніякий. Просто його жаба задавила, що якийсь Зе так вибився в головокомандуючі.

  4. Вакарчук дуже достойний, науковець, мислячий, патріот. Врешті кожен має право в нашій країні створити партію, балотуватись на виборах. Для чого писати бруд? Міракін теж дуже достойний чоловік. Тільки плюс Вакарчуку, що взяв в команду порядну і розумну людину.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.