Міському голові Хмельницького направили на розгляд петицію щодо установки сортувальних контейнерів для сміття у кожному дворі

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. “Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді”, затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію “Установка сортувальних контейнерів для сміття у кожному дворі, створення спеціальної служби, яка займалась би вивезенням даних відходів і їх переробкою”, збір підписів на підтримку якої завершено.

Станом на 3 червня петицію підписали 502 особи з 500 необхідних.

Текст петиції: “У зв’язку з бажанням громадян свідомо сортувати сміття для подальшої переробки, необхідно встановлення сортувальних (розподільчих) контейнерів для сміття, для початку, по контейнеру на вулицю, надалі, по баку на двір, а також створення спеціальної служби, яка займалась би вивезенням даних відходів і їх переробкою з метою збереження навколишнього середовища”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Идиотизм шагает по Хмельницкому. Дальше этот мусор будут ссыпать в общую кучу у телевышки? Сначала нужно понимать , что с тем мусором делать, а потом сортировать.

  2. И смех,и …. То что ОБЯЗАНО БЫТЬ….рассматривается пЭтицыей. У меня все утвердительней перед глазами 1986…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.