Жоден мажоритарник Хмельниччини не дав голосів за відставку Гройсмана

Усього 97 з 297 присутніх нардепів підтримали відставку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана у Верховній Раді.

Про це свідчать детальні результати голосування, опубліковані на сайті парламенту.

Згідно з ними, проти звільнення голови уряду проголосували 63 депутати, ще 50 – утрималися і 87 – взагалі не голосували.

В цілому тільки 2 фракції переважно хотіли лишити Гройсмана на посаді. Це – БПП і “Народний фронт”. Майже всі решта прагнули заяву прем’єра задовольнити, але їм не вистачило голосів.

Що стосується мажоритарників від Хмельницької області, то жоден з них не підтримав відставки Гройсмана. Зокрема, не голосували Роман Мацола (190 округ), Віктор Бондар (191 округ); утримався Сергій Мельник (187 округ); був проти Олександр Герега (192 округ).

На момент голосування були відсутні Володимир Мельниченко (192 округ), Сергій Лабазюк (188 округ).

Додамо, що 20 травня Гройсман заявив, що подає у відставку. Згодом він закликав парламент прийняти її.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Лобзик петли делает, а остальные дурака включают.

  • Маємо те, що маємо. Хіба можна було чекати чогось іншого від вище названих лепутатів? Депутатами їх називати бридко.
   У даному випадку чітко висвітлив свою позицію Герега.
   Мельник не зумів визначитися до якої групи себе вписати – розумних чи красивих.
   Дотримуючись шкільної звички безпричинно пропускати уроки, засідання сесії хронічно прогуляли Мельниченко та Лабазюк.
   Слід організувати ретельний пошук Шиньковича та Ксенджука, які в час обговорення даного питання пропали. У списках голосуючих, прогульників та відсутніх їх імена не числяться. Можливо в округах, де за них проголосували, буде треба оголошувати кількаденний траур.
   В наступні вибори всі вони настирно самоломитимуться у Раду. Невже і цього разу знайдуться виборці, які пошлють туди добре відомих тут лепутатів.

 2. Всі розгублені, бо переймаються майбутніми дочасними виборами.

 3. Цим всім підарасам роби газ хоч по 99 грн за 1 м.куб., всерівно те чмо не знімуть (так як не в мінусі)

 4. Очкують, чекають щоо барига Порох повернеться.

 5. Суть такої поведінки обумовлена тим, що перед Гройсманом всі ці депутати попрошайки просили кошти на свої округи, тому у бюджеті вони були закладені, а тепер соромно натиснути кнопку “за”, тому й така поведінка.

 6. Невже за цих лжедепутатів , а вони неодмінно заявлять себе кандидатами, знайдуться хмельничанни, які за них віддадуть свої голоси? Хтось запернечить це?

 7. Щодо Лабазюка:
  Фірма «народного депутата» С.Лабазюка спільно з госпрозрахунковим ДП МОУ «Воєнконверс-43» та першою у Європі за обсягами виробництва німецькою фірмою «Байєр» на відстані від центра м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у «цивілізованих» країнах, безгоспних та т.п.) інсектицидів та інших ядохімікатів (можливо зі всієї «цивілізованої» Європи, у якій це вже давно заборонено). На даний час там «вирізаються» багаторічні лісові насадження. По периметру об’єкта вже змонтована «зовсім непрозора» огорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з «чудернацькою» назвою.

  • І побудує.
   Під час німецької окупації гітлерівці нищили наших людей з автоматів, кулеметів. Теперішні окупанти – олігархи, за словами Тараса Шевченка про майбутнє України,
   Во злобі
   Сини твої тебе уб’ють
   Оперені, а злозачаті,
   налаштовані нищити навіть земляків, але іншими методами, один із яких вибрав Лабазюк. Ніхто йому цього не заборонить. Спробують зробити це місцеві жителі, їх одразу задавлять. А де ж влада, партії, депутати?
   Тю, з пам’яті вилетіло. Лабазюк же партієць буйний, Порошенка спільник, депутат народний…
   На крематорій для своїх виборців коштів не пошкодує.

   • На мою думку до слова народний треба приєднати приставку анти, а замість слдова крематорій написати душегубне підприємство

    • Я не для реплік у відповідь це написав, а для того, що б справжні патріоти (хоча б свого краю) згіртувалися і почали боротися з цим.

    • Це все “твориться” за с. Івашківці Копистинської сільради на територіії бувшої військової (ракетної) бази. Доречі, звідти родом Почесний громадянин м. Хмельницького бувший директор одного із департаментів і депутат міськради В.Швець, а також кандидат в команду Зеленського Рохов (один з “провідників” трагічного походу під стіни будівлі СБУ)

 8. “Місцеві жителі” (процитував Аноніма). Місцеві жителі, це і жителі м. Хмельницького, так як т.н. “небезпечна зона” такого небезпечного виробництва, радіус якої згідно з нормами становить майже 30 км (точно невідомо,бо не проводилася необхідна в таких випадках за чинним законодавством експертиза), досягає і центра м. Хмельницького, тобто в т.н. “громадських слуханнях” стосовно надання дозволу на розміщення такого виробництва повинна була взяти участь і громада вашого міста.

 9. Пане Путенко, не вводьте людей в оману. Жодних будівельних робіт там не ведеться. Це по-перше. А по-друге, і найголовніше: ПРОЕКТ, який так і не розпочався, ЗАКРИТО, про що було заявлено на останньому сході села! Усе залишилося лише на папірцях!

  • Це ви не “вводьте людей в оману” (поки що таке враження, що вам за це заплатили чи ви самі винні і “стрілки переводите”, або і те і те разом). Я, щодо наведенного питання (чи питаннь, пов’язаних з ним), був не на одному “сході села” і ловив “виступаючих” на брехні. І тому словам не вірю. Усе там робилося “через (пробачте) жопу”, тобто – з суттєвими порушеннями чинного законодавства (дивись вище), а саме щодо: експертизи проекту і визначення класу небезпеки та розмірів небезпечної зони, проведення громадських слухань, відведення земельної ділянки, знищення зелених насаджень тощо, а також супроводжувалося постійною брехнею (я сам це чув і я не один, хто чув): то це усе робиться для утилізації вже давно неіснуючих залишків залишків (я не помилився, тут два слова підряд) компонентів рідкого ракетного палива, то для виготовлення чи розливу/фасування якихось рідких хімічних речовин, то …
   Так що я (і не тільки я один) вже не вірю (не треба було брехати раніше). Доречі, я знаю людей, які ще там працюють (а ви: «ПРОЕКТ … ЗАКРИТО»). Покажіть усі документи, зокрема – які б могли підтвердити, що: «ПРОЕКТ … ЗАКРИТО». Пропустіть туди (на огороджену територію) людей, які б могли у цьому впевнитись. А так поки що костантую: «Совісті у вас немає».

   • Пробачте: “костатую” без букви “н”.

   • Пане Путенко, окрім емоцій у Ваших голослівних заявах нічого не має!
    Переконаний в тому, що це Вам заплатили!
    І свої звинувачення Ви робите напередодні позачергових виборів!

    • Тут ви себе і видали: Уся справа у виборах і тому ви так “захищаєтесь”. “Змиєтесь” ви, як гауно з “Чаші Генуя”.

 10. СЛАВА БОГУ

 11. Шановний Вікторе.
  З приводу Вашого коментаря, передаю Вам, та подібним, надміру обдарованим коментаторам, народну усмішку.
  У школі йде заняття. Коридор пустує. Ним проходить директор. Біля вікна помітив учня, який невідомо кому раз-пораз висловлює запитання:
  – Де ж догіка? … Де ж логіка? …
  Підійшов до спантеличеного школяра, цікавиться, що сталося. Той щиросердно признався:
  – Під час уроку не втримався й зіпсував повітря за що Марія Іванівна вигнала з класу. То ж думаю: а де ж логіка? Мене спровадила за двері, а там всі залишилися нюхати сморід.
  Так і у Вас виходить. У даному випадку йдеться про конкретний факт отруєння людей, а Ви засмороджуєте його наступними виборами.
  Де ж логіка?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.