У 2018 році на Хмельниччині витратили 336 млн грн на охорону природи

Протягом 2018 року у Хмельницькій області на охорону навколишнього природного середовища було витрачено 336 млн.грн, більше половини з яких було використано на очищення зворотних вод, 24% – на поводження з відходами.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У загальних витратах підприємств, установ та організацій області 76% становили поточні витрати на охорону природи, пов’язані з експлуатацією і обслуговуванням засобів природоохоронного призначення, 24% – капітальні інвестиції.

Основним джерелом фінансування витрат на охорону навколишнього природного середовища були власні кошти підприємств (86%).

За забруднення навколишнього природного середовища підприємствам, організаціям та установам області нараховано екологічних платежів на суму 24,5 млн.грн, фактично сплачено 97,5% нарахованих сум (уключаючи кошти, перераховані в рахунок погашення заборгованості за попередні роки).

Додамо, що у 2017 році в області було витрачено 247 млн грн на охорону природи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А чого ні хто не звертає уваги на наступне:
    Фірма «народного депутата» С.Лабазюка спільно з госпрозрахунковим ДП МОУ «Воєнконверс-43» та першою у Європі за обсягами «хімічного» виробництва німецькою фірмою «Байєр» на відстані від центра м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у «цивілізованих» країнах, безгоспних та т.п.) інсектицидів та інших ядохімікатів (можливо зі всієї «цивілізованої» Європи, у якій це вже давно заборонено). На даний час там «вирізаються» багаторічні лісові насадження. По периметру об’єкта вже змонтована «зовсім непрозора» огорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з «чудернацькою» назвою. Вірогідно, що т.н. “небезпечна зона” такого небезпечного виробництва, радіус якої згідно з нормами становить майже 30 км (точно невідомо,бо не проводилася необхідна в таких випадках за чинним законодавством експертиза), досягає і центра м. Хмельницького, тобто в т.н. “громадських слуханнях” стосовно надання дозволу на розміщення такого виробництва повинна була взяти участь і громада вашого міста.
    Наразі тут 2 суттєвих порушення:
    1.Не виконана належним до чинного законодавства чином (у необхідних та відповідних обсягах) експертиза вказаного проекту, не визначена належним чином т.н. «небезпечна зона», у яку певно може увійти навіть територія міста Хмельницького, та не здійснені належним чином громадські слухання та погодження з мешканцями цієї «небезпечної зони».
    2. Відведення під вказане будівництво земельної ділянки, до складу якої напевно (є обгрунтована підозра) входять і т.н. «землі оборони», виконане теж неналежним до чинного законодавства чином.

  2. Пане Путенко, не вводьте людей в оману. Жодних будівельних робіт там не ведеться. Це по-перше. А по-друге, і найголовніше: ПРОЕКТ, який так і не розпочався, ЗАКРИТО, про що було заявлено на останньому сході села! Усе залишилося лише на папірцях!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.